psycholog2711Co będzie się działo?
Choć scenariusze pierwszego spotkania mogą być różne, zazwyczaj pierwsza wizyta polega na zapoznaniu się z zawodnikiem, zebraniu od niego wywiadu, poznaniu jego historii itp.

Co dokładnie potrzebujesz?
Tak naprawdę nie potrzebujesz specjalnie przygotowywać się do pierwszego spotkania. Po prostu przyjdź i zobacz jak Ci jest podczas konsultacji.

Zawodnik niepełnoletni
Rodzicu, opiekunie – pamiętaj, aby porozmawiać z dzieckiem przed spotkaniem.

Na co warto zwrócić uwagę?

  • Wyjaśnij skąd pomysł na skorzystanie ze wsparcia psychologa sportu, odpowiedz na wszelkie pytania, które zostaną zadane.
  • Zapytaj dziecko czy ma ochotę iść – praca na siłę nie przyniesie dobrych efektów; daj czas na zastanowienie się nad odpowiedzią.
  • Możesz spróbować zachęcić dziecko na zasadzie przetestowania nowego doświadczenia. Pamiętaj, aby pozostawić mu możliwość rezygnacji.
  • Podkreśl, że psycholog sportu głównie wspiera zawodników, aby stawali się jeszcze lepsi. Warto podać przykłady znanych zawodników współpracujacych z psychologiem sportu.
  • Możesz również wyjaśnić różnicę między psychiatrą, a psychologiem.

Pamiętaj, że praca z młodym zawodnikiem bardzo często wiąże się też z pracą z rodzicem lub opiekunem – przygotuj się na zaangażowanie w proces zmian.

Jeśli masz pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym psychologiem sportu Jagodą GręźlikowskąTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt z rejestracją JOPA Clinic – 600 100 936.

Do zobaczenia.

Pokaż wszystkie
chirurgia naczyniowa
dietetyka
fizjoterapia
fizykoterapia
laryngologia
neurochirurgia
neurologia
neurologopedia
ortopedia
profilaktyka
psychologia sportu
radiologia
trening
urologia

Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.