Prezentujemy kompleksowe podejście do dbałości o zdrowie i sprawność ruchową, które możesz zrealizować przy pomocy lekarzy, fizjoterapeutów i trenerów JOPA Clinic. To trzy kroki, które pozwolą Ci dotrzeć do celu – wrócić do zdrowia i sprawności.

  • 3k-1
  • 3k-2
  • 3k-3
  • 3k-4
  • 3k-5

3 kroki z JOPA Clinic

Ideą tego programu jest pomoc pacjentom na każdym etapie zmagania się z chorobą, kontuzją, dysfunkcją, zarówno gdy trzeba leczyć, rehabilitować jak i wrócić do treningu. To właśnie na potrzeby takiego kompleksowego podejścia do pacjenta JOPA Clinic dysponuje zespołem lekarzy w kilkunastu specjalizacjach. Wsparciem są fizjoterapeuci z różnych dziedzin oraz dobrze wyposażona część rehabilitacyjna. Została otwarta nowa część placówki: sala treningowo-rehabilitacyjna z odpowiednio dobranym sprzętem. Dzięki temu sprzętowi i naszym specjalistom możesz zrealizować trzeci krok, pozwalający dotrzeć Ci do upragnionego celu – sprawności ruchowej.

Kiedy ulegniesz kontuzji, zachorujesz, dopadnie Cię jakaś dysfunkcja ruchowa, najważniejsza myśl to zdiagnozować i wyleczyć. Robisz więc ten pierwszy krok. JOPA Clinic daje wszelkie możliwości do zbadania, postawienia diagnozy i leczenia.

Kiedy już wyleczysz chore miejsce, zaleczysz kontuzję, pojawi się potrzeba rehabilitacji. Wtedy możesz się zdecydować na powrót do podstawowej sprawności. Robisz drugi krok i korzystasz z oferty rehabilitacyjnej JOPA Clinic.

Gdy czujesz się już w miarę dobrze, to zaczynasz marzyć o powrocie do aktywnego życia. Chcesz biegać, jeździć rowerem, na nartach, czy uprawiać nordic walking, ponownie trenować i startować. Nie chodzi Ci jednak o zwykłą siłownię czy salę fitness. Jesteś przecież po kontuzji i leczeniu, dlatego ćwiczenia powinny odbywać się pod opieką fizjoterapeuty / trenera. Potrzebny jest Ci zatem trzeci krok, czyli program „3 KROKI z JOPA Clinic”.

Uwaga:

Zajęcia na Sali treningowo – rehabilitacyjnej odbywają się wyłącznie po wcześniejszej konsultacji z fizjoterapeutą / trenerem JOPA Clinic. Regulamin funkcjonowania  Sali treningowo-rehabilitacyjnej dostępny jest w rejestracji JOPA Clinic. 

Fizjoterapeuci i trenerzy

Michał Wszelaki
michal wszelaki

Fizjoterapeuta, trener personalny, trener przygotowania sportowego oraz wykładowca na kursach trenerskich. Pomaga pacjentom i podopiecznym powrócić do zdrowia po przebytych kontuzjach, wypracować pożądaną sylwetkę, albo  poprawić wyniki sportowe w różnych dyscyplinach. Wspomaga także osoby, które chcą wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia, zdrowo, skutecznie i bezpiecznie rehabilituje pacjentów po przebytych chorobach, kontuzjach, urazach. Absolwent BSW na kierunku fizjoterapia, ukończone kursy masażu tkanek głębokich oraz FDM.

Instruktor rekreacji ruchowej: ćwiczenia siłowe i fitness, trener personalny Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness.

Ukończony roczny cykl szkoleń dotyczący wiedzy z zakresu sportów sylwetkowych Muscle IQ oraz Body Logistic System. Certyfikowany ekspert oceny FMS. W swojej pracy łączy szeroką wiedzę i umiejętności trenera oraz fizjoterapeuty oparte przede wszystkim na znajomości anatomii i fizjologii ciała człowieka. Traktuje podopiecznych holistycznie i kompleksowo, co gwarantuje pożądane efekty. Fascynuje się sportami związanymi z sylwetką.

Natalia Więckowska
natalia wieckowska

Fizjoterapeutka, trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz AWF Poznań ze specjalizacją "Fizjoterapia w sporcie". Doświadczenie zbierała od najmłodszych lat trenując akrobatykę sportową, a następnie lekkoatletykę. W pracy z pacjentami skupia się na prewencji urazów, treningu funkcjonalnym i medycznym, oraz jak najszybszym powrocie do pełnej sprawności fizycznej po kontuzjach, wykorzystując techniki m. in. terapii manualnej wg standardów IFOMPT, FDM i igłoterapii.

Swoje umiejętności szybkiego stawiania na nogi po urazach narządu ruchu oraz prowadzenia treningów funkcjonalnych i motorycznych doskonali współpracując z jednym z toruńskich klubów piłkarskich.

W podejściu do pacjenta oprócz wyeliminowania istniejącego problemu, zawsze stara się wprowadzać elementy prewencji przed kolejnymi urazami. Pomaga również w osiąganiu jak najlepszych wyników w treningu sportowym.Mateusz Gręźlikowski
mateusz grezlikowski

Trener Personalny, trener medyczny, trener Runmageddon, instruktor gimnastyki korekcyjnej, Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. W swojej wieloletniej karierze trenera skupia się na poprawie sprawności fizycznej podopiecznych, zarówno sportowców, jak i tych zaczynających swą przygodę z ruchem. Doskonale czuje się także w treningu sylwetkowym - w bezpieczny sposób pomoże osiągnąć wymarzoną formę.
W życiu kieruje się dewizą „jutro będę sprawniejszy niż dziś”.Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.