Ortopedia to niezwykle ważna specjalność lekarska, która skupia się na diagnostyce i leczeniu operacyjnym lub zachowawczym schorzeń, wad wrodzonych i nabytych, zapaleń, zakażeń, nowotworów oraz uszkodzeń i zmian pourazowych narządu ruchu: szkieletu (z wyjątkiem kości czaszki), układu więzadłowo-stawowego oraz mięśni, nerwów i naczyń.

W JOPA Clinic dysponujemy nowoczesnym sprzętem do badań, zabiegów i rehabilitacji, jednak naszą największą siłą są specjaliści. Zespół lekarzy i rehabilitantów, to doświadczeni specjaliści, którzy pomogą przywrócić sprawność i radość życia.

Ortopedia

Lekarze (ortopedia)

dr Sebastian Cychowski
sebastian cychowski

Ortopeda

Lekarz ortopeda specjalizujący się w leczeniu operacyjnym złamań, endoprotezoplastyką kolan i bioder, chirurgii stopy (w tym leczenie operacyjne palucha koślawego) oraz zabiegach z zakresu chirurgii ręki (w tym leczenie operacyjne zespołu cieśni nadgarstka).


czytaj więcej

dr Paweł Stasiak
paweł stasiak

Ortopeda

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii, ukończył studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu, obecnie pracuje w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Miejskiego w Toruniu. Swoje doświadczenie zawodowe opiera na codziennej pracy w szpitalu i poradniach ortopedycznych.

czytaj więcej

dr Krzysztof Tura
Krzysztof Tura

Ortopeda Chirurg

Lekarz ortopeda i chirurg. Od 17 lat prowadzi Oddział Urazowo-Ortopedyczny w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim w Toruniu. W ortopedii zajmuje się głównie endoprotezo-plastyką pierwotną i rewizyjną dużych stawów oraz leczeniem skutków poważnych urazów narządu ruchu.

czytaj więcej

dr Michał Worek
Michał Worek

Ortopeda

Lekarz ortopeda, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, z doświadczeniem specjalizacyjnym w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdobytym m.in. w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Rydygiera w Toruniu.

czytaj więcej

dr Małgorzata Jaworowska
malgorzata jaworowska

Ortopeda

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od 2008 roku pracuje w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu. Od 2009 roku związana także z Kliniką Uzdrowiskową "Pod Tężniami" w Ciechocinku. Specjalizuje się w chirurgii stopy i ręki, endoprotezoplastyce stawu kolanowego i biodrowego, operacyjnym leczeniu złamań i innych urazów narządu ruchu. Wykonuje również artroskopię stawu kolanowego.

czytaj więcej

dr Tomasz Mas
tomasz mas

Ortopeda

Lekarz ortopeda, traumatolog w trakcie specjalizacji, absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym i Onkologii Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego im. Rydygiera w Toruniu. Specjalizuje się w ultrasonograficznym obrazowaniu narządu ruchu, zajmuje się artroskopią i endoprotezoplastyką stawów, leczy urazy dorosłych i dzieci.

czytaj więcej

dr Jakub Bojańczyk
jakub bojanczyk

Ortopeda

Lekarz ortopeda, traumatolog w trakcie specjalizacji. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie swoją wiedzę i doświadczenie zdobywa pracując w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym i Onkologii Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego im. Rydygiera w Toruniu. Interesuje się głównie schorzeniami w obrębie stawu ramiennego oraz barku, chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych i biodrowych oraz leczeniem urazów narządu ruchu.

czytaj więcej


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.