Slide background

REJESTRACJA

tel. +48 56 30 67 500

tel. +48 600 200 090, +48 600 100 936

Dla Ciebie i Twojej rodziny

Slide background

Pakiet NARCIARZ

zanim przypniesz narty!

Slide background

ŻYCIE CODZIENNE

diagnozujemy i leczymy urazy, złamania i skręcenia, walczymy z bólem

Slide background

REJESTRACJA

tel. +48 56 30 67 500

tel. +48 600 200 090, +48 600 100 936

Slide background

PO URAZACH

pomagamy wrócić do sprawności ruchowej po kontuzjach, urazach, operacjach

mpaszkeWitamy w naszym zespole nowego ortopedę – Macieja Paszke, absolwenta Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika . Pracuje na Oddziale Ortopedyczno-Urazowym, gdzie zajmuje się leczeniem operacyjnym urazów i ich następstw w obrębie narządu ruchu. Wykonuje zabiegi z zakresu endoprotezoplastyki stawów, artroskopii stawu kolanowego, chirurgii stopy, w tym korekcji palucha koślawego.

Interesuje się medycyną sportową, leczeniem i rehabilitacją urazów sportowych, ponieważ sam jest miłośnikiem sportu - od wycieczek rowerowych z rodziną, przez biegi uliczne i kolarstwo szosowe, aż po triathlony i biegi górskie.

Życzymy owocnej pracy !

więcej informacji >>

 

 


cezary gorskiZ radością witamy nowego fizjoterapeutę w naszym zespole. Cezary Górski - absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz AWF. Specjalizuje się w pracy z pacjentami z urazami i zespołami bólowymi wszystkich odcinków kręgosłupa oraz stawów obwodowych (zwłaszcza kolanowego, biodrowego i barkowego). Cechuje go świetny kontakt z pacjentami. Uważa, że kluczowe w terapii jest dobre poznanie całego obrazu człowieka, jego nawyków, możliwości czy motywacji. Ciągle dąży do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

Czytaj więcej tutaj >>

 

 

 


rotaryZ radością informujemy, że do naszych partnerów dołączył Rotary Club Młyniec Drugi.
Jest to organizacja humanitarna angażująca się w pomoc potrzebującym, zwłaszcza dzieciom. Sztandarowym założeniem Klubu jest program badania wad postawy dzieci i młodzieży powiatu toruńskiego.

Warto też wiedzieć, że Rotary ma zasięg światowy i zrzesza ponad 1,2 miliona członków!
Nasza współpraca będzie opierać się na prowadzeniu działań edukacyjnych i profilaktycznych. Wspólnie będziemy realizować jeden z elementów programu Dla Ciebie i Twojej Rodziny.
Wady postawy u dzieci i młodzieży są coraz częściej spotykane, przez co stały się powszechnym problemem. Zależy nam na uświadamianiu rodziców i dzieci o konsekwencjach wynikających z tego problemu oraz wskazać metody radzenia sobie z nimi.

Do tej pory odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Cierpicach, a już niedługo wspólnie z Rotary pojawimy się w kolejnym miejscu.


cieciorski1Miło nam poinformować, że JOPA Clinic zawarła umowę współpracy z CIECIÓRSKI AKRO KIDS. To akrobatyczny klub sportowy w Toruniu, miejsce stworzone dla dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z akrobatyką, a także dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem wyszkolonych instruktorów z wieloletnim stażem.

Jako partner medyczny klubu zadbamy o specjalistyczną opiekę lekarską oraz fizjoterapeutyczną. Zapewnimy także możliwość treningów motorycznych na naszej Sali treningowo – rehabilitacyjnej oraz konsultacje z psychologiem sportu i dietetykiem 😊

Wspólnie wspieramy rozwój dzieci na każdym etapie 😊

 

 

 

 


warsztaty mamyidzieckaSzanowne Pacjentki,

w ramach prozdrowotnego programu DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY 😊 przygotowaliśmy cykl warsztatów dotyczących zdrowia Mamy i Dziecka 🥰

Na spotkaniu nasza fizjoterapeutka dziecięca - Katarzyna Komorek oraz fizjoterapeutka uroginekologiczna - Karolina Klimkiewicz - Wszelaki przekażą Wam wiele cennych informacji o prawidłowym rozwoju dzieci i ich pielęgnacji👶 Ponadto poruszą tematy związane ze zdrowiem świeżo upieczonych mam🤱

Zapisz się na warsztaty już dziś i nie zapomnij zabrać ze sobą swojego Maluszka ❤

Sobota, 19 października 2019 o 10:00 – 13:00


➡️ Zagadnienia omawiane na warsztatach:

Część I prowadzona przez Kasię - fizjoterapeutkę dziecięcą

1. Pielęgnacja noworodków:
• noszenie,
• przenoszenie,
• układanie,
• kąpanie,
• ubieranie.
2. Podstawowe zagadnienia dotyczące prawidłowego rozwoju dzieci do 1 roku życia.
3. Najczęstsze wady postawy występujące u małych dzieci:
• na co zwrócić uwagę w rozwoju dziecka,
• kiedy i jak dobrać pierwsze buciki.

Część II prowadzona przez Karolinę – fizjoterapeutkę uroginekologiczną

1. Jak ważne dla zdrowia kobiecego są prawidłowo funkcjonujące mięśnie dna miednicy.
2. Jak dbać o mięśnie dna miednicy :
• profilaktyka w czynnościach dnia codziennego.
3. Wpływ hormonów na mięśnie dnia miednicy.
4. Jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie dna miednicy.
5. Z czym warto udać się do fizjoterapeuty uroginekologicznego.
____________________________________________________
✅ Na warsztaty zapraszamy Mamy z Dziećmi do 1 roku życia 😊🤱
✅ Czas trwania - około 3 h
✅ Miejsce - JOPA Clinic
✅ Zapisy odbywają się poprzez kontakt z rejestracją pod nr tel. 600 200 090, 600 100 936.
✅ Ilość miejsc ograniczona 🙊

 

piotr matejukWitamy w zespole fizjoterapeutów JOPA Clinic Piotra Matejuka. Ukończył studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W swojej pracy stosuje najnowsze i najskuteczniejsze metody rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywa biorąc udział w wielu konferencjach, warsztatach i szkoleniach. Szeroka wiedza medyczno – anatomiczna oraz znajomość zasad leczenia fizjoterapeutycznego pozwala mu na profesjonalną pomoc pacjentowi. Posiada również doświadczenie w wykonywaniu masażu (m.in. klasycznego i punktowego, funkcjonalnego, głębokiego oraz mobilizacji stawów).

więcej informacji >>

mszostak1JOPA Clinic nieustanie poszerza ofertę o kolejnych lekarzy specjalistów, zapewniając opiekę zdrowotną z różnych dziedzin medycyny. W ten sposób staramy się sprostać oczekiwaniom i zapotrzebowaniu naszych Pacjentów. Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszego nowego specjalistę neurochirurga, doktora nauk o zdrowiu - Mateusza Szostaka. Specjalizuje się m.in. w leczeniu choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa, guzów mózgu i rdzenia kręgowego. Posiada doświadczenie w operacyjnym zaopatrywaniu urazów kręgosłupa, nerwów obwodowych i ośrodkowego układu nerwowego. Dodatkowo zajmuje się leczeniem chorób naczyniowych z zakresu neurochirurgii, zespołami uciskowymi nerwów obwodowych ( cieśni nadgarstka i nerwu łokciowego).

W zabiegach operacyjnych stosuje własne rozwiązania z podstaw chirurgii plastycznej dbając tym samym o psychiczną formę pacjentów – niezwykle ważną w okresie okołooperacyjnym.


mlodetalentyWiedząc jak ważna jest aktywność fizyczna już od najmłodszych lat staramy się wspierać inicjatywy mające na celu zachęcenie do uprawiania sportu i prowadzenia zdrowego stylu życia. W związku z tym JOPA Clinic została partnerem medycznym Akademii Piłkarskiej Młode Talenty. To szkółka piłkarska dla chłopców i dziewczynek w wieku 2-15 lat proponująca bogatą ofertę sportową. Obecnie zrzesza około 350 dzieci.  W ich działalności istotna jest dobra zabawa oraz wychowanie przez sport. Poza głównymi treningami w Akademii prowadzone są również inne projekty. Są to m.in.: piłkarskie przedszkola, ligi sportowe, piłkarskie obozy dochodzeniowe i wyjazdowe. Najmłodsi zawodnicy biorą udział w rozgrywkach i turniejach lokalnych, wojewódzkich, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Ciekawostką jest fakt, że Akademia swoją filozofię  szkolenia oparła głównie na futbolu hiszpańskim. Stąd też kolory szkółki   czerwono - żółto - czerwone  (niczym słynna la furia roja), barwy narodowej reprezentacji Hiszpani. Cieszymy się, że będziemy mogli zapewnić im odpowiednią opiekę medyczną oraz wspólnie z trenerami zadbać o prawidłowe przygotowanie motoryczne.

onesportDo grona Partnerów JOPA Clinic dołączyła firma One Sport, agencja sportowa działająca na rynku polskim i europejskim już od 2008 roku. Nasz nowy Partner specjalizuje się między innymi w organizacji dużych imprez sportowych, w których z chęcią bierzemy udział zapewniając uczestnikom konsultacje z fizjoterapeutami, specjalistyczne badanie stóp oraz wiele innych atrakcji.

Więcej informacji >>

rehabilitacja uro1Do zespołu fizjoterapeutów JOPA Clinic dołączyła kolejna specjalistka Karolina Klimkiewicz-Wszelaki. Doktorantka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy oraz certyfikowany terapeuta Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego i francuskiej szkoły terapii dna miednicy EIRPP >> więcej informacji. Karolina zajmuje się rehabilitacją uroginekologiczną kobiet oraz rehabilitacją urologiczną mężczyzn. Więcej informacji: tutaj >>> i tutaj>>>

 


rehabilitacja dziecieca1W zespole medycznym JOPA Clinic pojawiła się kolejna specjalistka Katarzyna Komorek. Jest ona certyfikowanym rehabilitantem dziecięcym z dużym doświadczeniem zawodowym – więcej o K.Komorek tutaj>>>. Będzie się zajmować rehabilitacją wcześniaków, noworodków oraz małymi dziećmi, szczególnie w zakresie zaburzeń neuroruchowych, ortopedycznych i chorób ośrodkowego układu nerwowego. Więcej tutaj>>>
dietetyk1Od połowy maja JOPA Clinic oferuje swoim pacjentom nową specjalność: dietetykę. W związku z tym do naszego zespołu dołączyła Daria Bieniek, dietetyk. Zajmuje się dietetyką dla dorosłych i dzieci, sportowców , osób podczas procesu leczenia. Więcej o niej tutaj>>> . Pojawienie się dietetyki w ofercie JOPA Clinic będzie dużym wsparciem dla procesów leczenia, rehabilitacji i powrotu do sprawności dla wszystkich pacjentów, nie tylko sportowców czy osób starszych. Szczególnie ważną funkcję dietetyka może spełniać w przypadku ustalania zasad żywienia w poszczególnych schorzeniach i dolegliwościach oraz wzajemnej analizie wpływu żywienia i zażywania określonych grup leków. 

Czytaj więcej

usg piersiDoktor Wojciech Krzemiński, radiolog USG radzi, aby z badań profilaktycznych raka piersi korzystały wszystkie kobiety, a szczególnie te, u których w rodzinie występował rak piersi i/lub jajnika. Wykrycie raka we wczesnej postaci jest korzystne, daje szansę na leczenie oszczędzające piersi (BCT), dlatego tak ważne jest cykliczne samobadanie i zgłaszanie się do lekarza w przypadku wystąpienia niepokojących objawów. Badanie USG nie boli, jest bezinwazyjne i znacząco przyczynia się do wykrycia choroby. Można je wykonać bez zbędnego wyczekiwania w JOPA Clinic.

Czytaj więcej tutaj >>

 


 

logo magmedMAG-MED to firma działająca od 2010 roku na rynku sprzedaży i wypożyczania sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.  Specjaliści Mag-Medu pomagają w doborze sprzętu rehabilitacyjnego oraz artykułów pomocniczych, doradzają także w sprawach uzyskania dofinansowań z MOPR, PCPR, PFRON, oraz informują o przysługujących refundacjach z NFZ. Posiadają sklepy i wypożyczalnie w Toruniu i Bydgoszczy.

 


piotr kacprowiczZespół fizjoterapeutów JOPA Clinic poszerzył się o kolejnego specjalistę w zakresie rehabilitacji ruchowej, terapii manualnej i treningu funkcjonalnego. Od kwietnia naszymi pacjentami opiekuje się Piotr Kacprowicz, fizjoterapeuta, absolwent AWF w Poznaniu, trener odnowy i fizjoterapeuta sportowy. Specjalizuje się w rehabilitacji urazów sportowych, igłoterapii, tapingu, leczeniu stanów bólowych i przeciążeniowych stawów obwodowych, terapii manualnej i masażu sportowym.

 

 

 

 


zogaGrono partnerów JOPA Clinic poszerzyło się o ZOGA Home. Zoga to koncepcja ruchowa dla każdego kto chce osiągnąć swobodę i świadomość ruchu. Zoga jest zaprojektowana dla wspierania i osiągania celów Integracji Strukturalnej i stworzenia trwałej zmiany wzorca w organizacji systemu mięśniowo-powięziowego w ludzkim ciele. Więcej na ten temat tutaj

 

 


 

optometria karczewskiDo grona Partnerów JOPA Clinic dołączyła firma Optometria Karczewski, znana od 25 lat marka optometryczna posiadająca 10 pracowni optycznych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego,  a wśród nich  specjalistyczny salon dedykowany dzieciom: Optometria Karczewski Kids. Optometria Karczewski będzie uzupełnieniem kompleksowej oferty dla pacjentów JOPA Clinic, oferuje bowiem specjalistyczne usługi optyczne tj. aplikację twardych i miękkich soczewek kontaktowych, korekcję stożka rogówki, korekcję pryzmatyczna widzenia obuocznego, badanie SOCT- najnowocześniejsza metoda obrazowania siatkówki, pomoce optyczne dla osób słabowidzących oraz ćwiczenia ortoptyczno-pleoptyczne dla najmłodszych.

 


 

zuzanna kopaczZespół fizjoterapeutów JOPA Clinic powiększył się o kolejną fizjoterapeutkę – Zuzannę Kopacz. To specjalizująca się w terapii manualnej absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, instruktorka i tancerka hip hop. Współzałożycielka stowarzyszenia "Wstań z ławki" mającego na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu. Na Oddziale Noworodków i Intensywnej Terapii Neonatologicznej w Szpitalu Zespolonym w Toruniu dba o wspomaganie wczesnego rozwoju dziecka oraz uczy rodziców prawidłowej pielęgnacji noworodka.

 

 


 

psycholog sportuPsycholog sportu JOPA Clinic Jagoda Gręźlikowska, od dziś będzie wspierać sportowców ale i pozostałych pacjentów w trudnej drodze do odzyskania sprawności i dobrej formy. Trening mentalny stosowany przez psychologa sportu jest przydatny dla każdego człowieka, bowiem umiejętność radzenia sobie ze stresem czy prawidłowe wyznaczanie celów, wykorzystuje się m.in. w pracy zawodowej,  realizacji zadań pod presją czasu, ale także podczas występów publicznych czy w działaniach wymagających wysokiego poziomu skupienia. Więcej o Jagoda Gręźlikowska oraz o psychologia sportu.

 

 

 


3kroki fot1Wraz z uruchomieniem nowej sali treningowo-rehabilitacyjnej, rozpoczął się  program dla pacjentów „3 kroki z JOPA Clinic”. Od teraz w JOPA Clinic możesz się nie tylko leczyć, rehabilitować, ale także trenować w doskonałych warunkach pod okiem trenera-fizjoterapeuty.  Ideą  programu”3 kroki z JOPA Clinic” jest pomoc pacjentom na każdym etapie zmagania się z chorobą, kontuzją czy dysfunkcją. Zarówno gdy trzeba leczyć, rehabilitować czy też wrócić do treningu. To właśnie na potrzeby takiego kompleksowego podejścia do pacjenta JOPA Clinic dysponuje zespołem lekarzy w kilkunastu specjalizacjach. Wsparciem są fizjoterapeuci z różnych dziedzin oraz dobrze wyposażona część rehabilitacyjna. Obecnie została otwarta nowa część placówki: sala treningowo-rehabilitacyjna z odpowiednio dobranym sprzętem. Dzięki temu sprzętowi i naszym specjalistom możesz zrealizować trzeci krok, pozwalający dotrzeć do upragnionego celu – sprawności ruchowej.

Więcej na ten temat tutaj


laryngologiaOd 1 marca oferta medyczna JOPA Clinic wzbogaci się o laryngologię, dzięki dołączeniu do naszego zespołu lekarskiego dr n.med. Ilony Czajkowskiej. Jest ona specjalistą otolaryngologii i otolaryngologii dziecięcej, doktorem nauk medycznych. Więcej o laryngologii.

 

 

 


 

goldic2JOPA Clinic jako jedna z nielicznych placówek w Polsce, nawiązała współpracę partnerską z firmą ProSpine, wyłącznym dystrybutorem terapii Goldic w Polsce. Jest to wyrób medyczny, stosowany w ramach medycyny regeneracyjnej, który po 12 latach badań klinicznych uzyskał w maju 2018 r. certyfikat CE dopuszczający do stosowania produktu w codziennej praktyce klinicznej w szpitalach i placówkach opieki zdrowotnej na terenie Unii Europejskiej. GOLDIC oznacza – Gold Induced Cytokines – Cytokiny Indukowane Złotem. Obecnie GOLDIC® to leczenie schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego (np. zapalenie ścięgien, zapalenie kości i stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, bóle kręgosłupa, itp.), gojenie ran i urazy ortopedyczne. GOLDIC® działa przeciwzapalnie, zmniejsza ból, przywraca ruchliwość, aktywuje i różnicuje autologiczne komórki macierzyste, a tym samym stymuluje zdolność organizmu do REGENERACJI. Wskazania do stosowania terapii:

  • Ostre urazy ścięgien, więzadeł i mięśni.
  • Zapalenie ścięgna - przewlekłe urazy ścięgna (ścięgno Achillesa, więzadło rzepki - kolano skoczka, łokieć tenisisty).
  • Choroby powięzi mięśniowych.
  • Gangliony (torbiele stawów i ścięgien).
  • Zapalenie torby stawowej.
  • Przepuklina dysku.
  • Choroba zwyrodnieniowa stawów (łagodna lub umiarkowana).
  • Reumatoidalne zapalenie stawów.
  • Zaburzenie gojenia rany.

 

zryw1JOPA Clinic nawiązała współpracę partnerską z Międzyszkolnym Klubem Sportowym ZRYW Toruń. To znana od ponad 50 lat kolebka koszykarska, w której rodzą się młode talenty wśród dziewcząt i chłopców. Tutaj swoją karierę sportową rozpoczynało wielu zawodników, którzy potem z powodzeniem reprezentowali barwy AZS Toruń i inne kluby ligowe w Polsce oraz  w reprezentacji Polski w różnych kategoriach . Najwybitniejszym wychowankiem klubu i jest Łukasz Wiśniewski zdobywca wielu medali Mistrzostw Polski oraz dwóch Pucharów Polski (2012 z Treflem Sopot i 2018 z Twardymi Piernikami Toruń ) i także dwóch Superpucharów  (2014 z Treflem Sopot  i  2018 z Twardymi Piernikami Toruń). Był  także uczestnikiem  ME 2011 na Litwie i 2013 w Słowenii .

 Partnerstwo z JOPA Clinic jest dowodem na dbałość o formę i rozwój możliwości motorycznych młodych koszykarzy, zwiększa szansę na profesjonalne kształtowanie wielu sportowych karier. Opieka lekarzy specjalistów i rehabilitantów z JOPA Clinic obejmuje nie tylko wsparcie w sytuacjach urazów czy kontuzji, ale także wspomaganie możliwości motorycznych, podnoszenie formy sportowej, wytrzymałości i elastyczności.

 


andrzej baranowskiPoszerzyła się oferta JOPA Clinic, w bardzo ważnej specjalności jaką jest urologia. Do naszego zespołu dołączył Andrzej Baranowski - lekarz urolog w trakcie specjalizacji (więcej tutaj>>>) Specjalnie dla pacjentów ze schorzeniami urologicznymi przygotowaliśmy dedykowany temu schorzeniu gabinet, wzbogaciliśmy również możliwości rehabilitacyjne w chorobach urologicznych. Jesteśmy więc w pełni przygotowani do pomocy pacjentom obojga płci w zakresie urologii.

 

 

 

 


 

badania emgDo zespołu lekarskiego JOPA Clinic dołączyła dr Karolina Zacharewicz-Talarek, lekarz neurolog, certyfikowany w zakresie badań EMG. Dzięki temu nasi pacjenci mogą być teraz diagnozowani neurologicznie nie tylko za pomocą rezonansu magnetycznego czy tomografii komputerowej, ale także elektromiografią (EMG). Jest to badanie elektrofizjologiczne, którego celem jest ocena funkcji nerwów i mięśni. W codziennej praktyce ortopedycznej EMG jest pomocne w diagnostyce  uszkodzeń nerwów obwodowych, pomaga stwierdzić obecność uszkodzenia badanego nerwu, a także ustalić lokalizację procesu chorobowego. Jest jednym z podstawowych badań w diagnostyce zespołu cieśni nadgarstka, pourazowych uszkodzeń nerwów i splotów nerwowych. EMG służy diagnostyce wielu chorób nerwowo-mięśniowych, pozwala zlokalizować zmiany patologiczne w mięśniach, ustalić ich wielkość i charakter, a także określić dynamikę procesu chorobowego w badanym mięśniu. W związku z tym badanie elektromiograficzne można wykorzystać w celu rozpoznania np. dystrofii mięśniowych, stwardnienia bocznego zanikowego czy rdzeniowego zaniku mięśni. Dr Karolina Zacharewicz-Talarek w 2015 roku zdobyła jako jedyny lekarz z Torunia certyfikat Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej potwierdzający pełne kompetencje do wykonywania badań EMG.


 

kyokushinJOPA Clinic została partnerem Toruńskiego Klubu Karate Kyokushin, funkcjonującego od 1987 roku, zrzeszającego ponad 200 karateków obojga płci w wieku od 6 do 60 lat, trenujących tę szlachetną sztukę walki. Opieka lekarzy specjalistów i rehabilitantów z JOPA Clinic obejmuje nie tylko wsparcie w sytuacjach urazów czy kontuzji, ale także poprzez system wspomagania możliwości motorycznych, podnoszenie formy sportowej, wytrzymałości i elastyczności. Klub zrzeszony jest w Polskiej Federacji Kyokushin Karate, której był również inicjatorem powstania oraz w Polskim Związku Karate. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych, instruktorów sportu karate, a także rekreacji ruchowej ze specjalizacją samoobrona oraz instruktorów sportu kick-boxingu.


 

pomorzanin2019Rozpoczynamy rok 2019 od dobrej wiadomości. KS Pomorzanin i JOPA Clinic zadowolone obopólnie ze współpracy w sezonie 2018, podpisały przedłużenie Umowy Partnerskiej na kolejny rok 2019. Wspólnie będziemy dbać o możliwości sportowe laskarzy i piłkarzy Pomorzanina, a przy okazji zapraszamy do kibicowania zawodnikom „Pomorka”, klub o prawie 90-letniej tradycji.

 

 

 

 


 

007 Gramy dla Tomka Gollob Krzyzaniak fot michal szmydW przedświątecznym turnieju piłki halowej „Gramy dla Tomka” (Golloba) jaki odbył się z udziałem reprezentacji klubów żużlowych ekstraligi w Bydgoszczy, uczestniczyła także ekipa KS Toruń. Wsparliśmy naszą reprezentację co daje się zauważyć w fotorelacjach. Ostatecznie torunianie zajęli 2 miejsce, ale tak naprawdę liczyło się wsparcie dla Tomka.

 

 


 

mikolajkiW dniu 14 oraz 15 grudnia 2018 roku spotkaliśmy się z najmłodszymi sportowcami Torunia, współuczestnicząc jako Partner klubów sportowych Pomorzanin oraz Elana w imprezach mikołajkowych. Obydwie imprezy były nie tylko kolorowe i radosne, pełne niespodzianek i prezentów, ale po prostu imponujące. Zarówno Pomorzanin jaki i Elana zajmują się uaktywnianiem dzieci od najmłodszych lat, czy to w formie grup szkoleniowych, akademii czy też w programie „Przedszkolak Elany”. Działania te są tym cenniejsze, że angażują również rodziców integrując przy tym środowisko każdego z klubów. Z radością zespół JOPA Clinic przyłącza się do tych działań, tym razem przy okazji imprez mikołajkowych, na których doradzaliśmy, sprawdzaliśmy stopy i prawidłowość postaw, udzielając wielu wskazówek. Dzieci otrzymały od nas także upominki.


tomasz masDo zespołu ortopedów JOPA Clinic w grudniu dołączył Tomasz Mas, lekarz ortopeda-traumatolog w trakcie specjalizacji. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie pracuje w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym i Onkologii Narządu Ruchu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. specjalizuje się w artroskopii stawów, endoprotezoplastyce stawu kolanowego i biodrowego, leczeniu operacyjnym i zachowawczym urazów narządu ruchu.

 

 

 


 


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.