Slide background

REJESTRACJA

tel. +48 56 30 67 500

tel. +48 600 200 090, +48 600 100 936

Dla Ciebie i Twojej rodziny

JOPA CLINIC
Slide background

Pakiet NARCIARZ

zanim przypniesz narty!

Slide background

ŻYCIE CODZIENNE

diagnozujemy i leczymy urazy, złamania i skręcenia, walczymy z bólem

Slide background

REJESTRACJA

tel. +48 56 30 67 500

tel. +48 600 200 090, +48 600 100 936

Slide background

PO URAZACH

pomagamy wrócić do sprawności ruchowej po kontuzjach, urazach, operacjach

koronawirus2Drodzy Pacjenci,

chcieliśmy przekazać Wam kilka informacji na temat funkcjonowania JOPA Clinic w obecnej, kryzysowej sytuacji. Część z nich jest dla nas standardem, a część wprowadziliśmy w związku ze szczególną sytuacją.

Zmieniliśmy organizację pracy w naszej placówce, tj. od dnia 1.04.2020 r. pracujemy krócej, w godzinach od 8.00 do 19.00, a także w mniejszych, podzielonych zespołach.

Każdy pracownik JOPA Clinic przed rozpoczęciem pracy kontroluje i potwierdza informacje o swoim stanie zdrowia, a także wyposażony jest w środki ochrony osobistej  rekomendowane przez Ministerstwo Zdrowia.

Przygotowaliśmy się na obecną sytuacją już wcześniej, kupując odpowiednią ilość leków, materiałów opatrunkowych i środków ochrony osobistej.

JOPA Clinic pracuje zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia.

Przypominamy również, że wdrożyliśmy wszystkie niezbędne środki ostrożności i bezpieczeństwa, tak aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa, m.in.:

 1. Każdy Pacjent ma obowiązek dezynfekować ręce przy wejściu do naszej placówki.
 2. Personel monitoruje temperaturę ciała każdego Pacjenta.
 3. Zaleca się, aby każdy Pacjent posiadał własną maseczkę ochronną. W przypadku braku maseczki istnieje możliwość zakupu w JOPA Clinic.
 4. Prosimy Pacjentów o przybywanie na umówioną wizytę max.10 min przed ustaloną godziną, bez osób towarzyszących.
 5. Zalecamy utrzymywanie bezpiecznej odległość między Pacjentami, większej niż 2 m.
 6. Rekomendujemy regulowanie należności kartą płatniczą.
 7. Zachęcamy Pacjentów, którzy kontynuują leczenie w JOPA Clinic do skorzystania z teleporady. 

Dyrektor Medyczny JOPA Clinic Michał Worek

teleporadaDrodzy Pacjenci,

pandemia koronawirusa to dla nas wszystkich nadzwyczajna sytuacja, która często budzi obawy, niepewność i stres. Najbliższe miesiące będą dla nas wszystkich bardzo trudne.

Jednak naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu dostępu do usług medycznych przy zachowaniu największego bezpieczeństwa, uwzględniając obecne potrzeby i preferencje. W związku z tym, od 25.03 uruchamiamy telemedycynę dla osób, które są już Pacjentami JOPA Clinic. Jednocześnie informujemy, że zaplanowane wizyty odbywają się terminowo. Pacjenci, którzy chcą zarejestrować się na wizytę stacjonarną w JOPA Clinic, tak jak do tej pory powinni skontaktować się z rejestracją w celu umówienie dogodnego terminu.

Pacjenci, którzy kontynuują leczenie w naszej placówce będą mogli tymczasowo skorzystać z możliwości konsultacji lekarskiej poprzez teleporadę. W praktyce wygląda to tak, że o umówionej godzinie lekarz skontaktuje się z Pacjentem i podczas rozmowy telefonicznej w zależności od potrzeb udzieli porady, wystawi e-receptę, e-zwolnienie lub skierowanie na badania.

Warunki prowadzenia konsultacji telefonicznych oraz rejestracja odbywają się poprzez kontakt telefoniczny po numerami 600 200 090 oraz 600 100 936.

Oczywiście w przypadku Pacjentów, którzy wymagają bezpośredniego kontaktu z lekarzem w celu wykonanie np. USG oraz Pacjentów, którzy przybywają do JOPA Clinic po raz pierwszy konieczne jest zarejestrowanie się na wizytę w placówce.

Pragniemy Was zapewnić, że na bieżąco aktualizujemy doniesienia dotyczące koronawirusa. Wdrożyliśmy wszystkie niezbędne środki ostrożności i bezpieczeństwa, tak aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa, m.in.:

 1. Każdy Pacjent ma obowiązek dezynfekować ręce przy wejściu do naszej placówki.
 2. Personal monitoruje temperaturę ciała każdego Pacjenta.
 3. Prosimy Pacjentów o przybywanie na umówioną wizytę max.10 min przed ustaloną godziną, bez osób towarzyszących.
 4. Zalecamy utrzymywanie bezpiecznej odległość między Pacjentami, większej niż 1 m.
 5. Rekomendujemy regulowanie należności kartą płatniczą.
 6. Przeprowadzamy dezynfekcję w gabinetach lekarskich i fizjoterapeutycznych oraz każdej przestrzeni w JOPA Clinic. 

Zgodnie  z misją, którą od początki realizujemy jesteśmy dla Ciebie i Twojej Rodziny, zatem ogromnie zależy nam na zdrowiu i bezpieczeństwie naszych Pracowników, Pacjentów i Waszych najbliższych.  Prosimy - nie zapominajcie o najprostszych kwestiach:

 • pamiętajcie o zasadach higieny – myjcie ręce tak często, jak to możliwe,
 • korzystajcie ze środków do dezynfekcji,
 • dbajcie o odpowiednią ilość snu i pełnowartościową dietę,
 • bądźcie aktywni fizycznie,
 • dbajcie o spokój ducha i pozytywne nastawienie. 

Zespół JOPA Clinic

dezynfekcjaDrodzy Pacjenci,

bardzo dziękujemy za wyrozumiałość okazaną w związku z czasowymi niedogodnościami z jakimi spotykacie się w JOPA Clinic.
Podjęte działania zostały wdrożone w trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo. Wszystkie wprowadzone procedury mają na celu zminimalizowanie rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Jednocześnie w dalszym ciągu prosimy o stosowanie się do zaleceń personelu i przypominamy o kilku ważnych zasadach:

 • Każdy Pacjent ma obowiązek dezynfekować ręce przy wejściu do naszej placówki.
 • Prosimy przybywać na umówioną wizytę max.10 min przed ustaloną godziną, bez osób towarzyszących.
 • Zalecamy utrzymywać bezpieczną odległość między pacjentami, większą niż 1 m.
 • Rekomendujemy regulowanie należności kartą płatniczą.

Apelujemy również do wszystkich Pacjentów z objawami przeziębienia, złego samopoczucia (m.in. gorączka, kaszel, katar) oraz osób, które w ostatnim czasie wróciły z zagranicy o kontakt telefoniczny z rejestracją JOPA Clinic i przełożenie wizyty na inny termin.

Zachęcamy także do czerpania wiedzy ze sprawdzonych źródeł:

tkkf1Wiedząc, jak ważny dla zdrowia jest aktywny styl życia każdego dnia poprzez swoje działania wspieramy różne dyscypliny sportu 😊

Tym razem objęliśmy opieką medyczną biegaczy 😊 Tak więc z radością informujemy o rozpoczęciu współpracy ze Stowarzyszeniem Ogniska Miłośników Biegania TKKF „Rekreacja”, które jest organizatorem cyklu o nazwie Grand Prix Torunia w biegach przełajowych 😊 Celem tego przedsięwzięcia jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy rekreacji wśród mieszkańców Torunia oraz województwa kujawsko-pomorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży.

Od tegorocznego sezonu organizują  też cykl Grand Prix Torunia w Nordic Walking 😊

więcej informacji


 

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z toruńską szkołą tańca Jagielski Dance Project. Od teraz specjaliści JOPA Clinic zapewnią wsparcie i opiekę medyczną wszystkim tancerzom. Będą oni mieli również możliwość skorzystania z konsultacji z psychologiem sportu i dietetykiem.

Jagielski dance project to wyjątkowe miejsce. Nie ważne czy masz 3 lata czy 33 albo nawet trochę więcej, na pewno znajdziesz zajęcia dla siebie. Co tydzień odwiedza ich 1500 tancerzy i akrobatów. Uczestnicy zajęć oraz trenerzy tworzą na co dzień miejsce pełne aktywności i pasji. Grupy zróżnicowane są pod kątem doświadczenia, poziomu oraz wieku. Dzięki temu każdy znajdzie dla siebie atrakcyjną ofertę

Cieszymy się, że wspólnie będziemy realizować ciekawe projekty, a najbliższy już 1.03 😊

m sokolowska1Drodzy Pacjenci,

miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączyła Magdalena Sokołowska  - logopeda, specjalista w zakresie neurologopedii 😊

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi oraz dorosłymi. Na co dzień zajmuje się między innymi:

 • korygowaniem wad wymowy i usprawnianiem motoryki aparatu mowy,
 • likwidowaniem objawów zaburzonej komunikacji językowej, uwarunkowanych środowiskowo lub organicznie,
 • stymulacją mowy opóźnionej i rehabilitacją mowy po wypadkach, urazach czy udarach mózgu.

W osiąganiu dobrych wyników w terapii pomaga jej umiejętność budowania pozytywnej relacji z pacjentem.

 

więcej informacji >>

 


Drodzy Pacjenci,

konsultacjew ramach realizowanego przez zespół JOPA Clinic programu zdrowotnego DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY, każdego dnia dbamy o jakość życia naszych pacjentów i otaczamy ich profesjonalną opieką medyczną. W związku z tym, chcielibyśmy w okresie zbliżających się ferii zimowych w dniach od 3.02 do 7.02 zachęcić dorosłych i dzieci od 6 roku życia do skorzystania z możliwości bezpłatnej konsultacji z fizjoterapeutą w JOPA Clinic.

Jeśli doskwierają Ci nawracające problemy z narządem ruchu ( miewasz ból, drętwienie czy ograniczenia ruchomości ) lub po prostu odczuwasz potrzebę konsultacji ze specjalistą zapisz się na wizytę.

Dowiesz się między innymi z czego mogą wynikać Twoje problemy, jakie niosą za sobą konsekwencje, jaką zastosować terapię oraz jak przebiega i ile trwa proces leczenie danego schorzenia.

Konsultacje przeprowadzi fizjoterapeuta Cezary Górski – certyfikowany terapeuta metody oceny i terapii funkcjonalnej Kinetic Control.

Zapisy odbywają się poprzez kontakt z rejestracją JOPA Clinic pod nr tel. 600 200 090, 600 100 936 od poniedziałku do piątku, w godz. 7-20.

mpaszkeWitamy w naszym zespole nowego ortopedę – Macieja Paszke, absolwenta Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika . Pracuje na Oddziale Ortopedyczno-Urazowym, gdzie zajmuje się leczeniem operacyjnym urazów i ich następstw w obrębie narządu ruchu. Wykonuje zabiegi z zakresu endoprotezoplastyki stawów, artroskopii stawu kolanowego, chirurgii stopy, w tym korekcji palucha koślawego.

Interesuje się medycyną sportową, leczeniem i rehabilitacją urazów sportowych, ponieważ sam jest miłośnikiem sportu - od wycieczek rowerowych z rodziną, przez biegi uliczne i kolarstwo szosowe, aż po triathlony i biegi górskie.

Życzymy owocnej pracy !

więcej informacji >>

 

 


cezary gorskiZ radością witamy nowego fizjoterapeutę w naszym zespole. Cezary Górski - absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz AWF. Specjalizuje się w pracy z pacjentami z urazami i zespołami bólowymi wszystkich odcinków kręgosłupa oraz stawów obwodowych (zwłaszcza kolanowego, biodrowego i barkowego). Cechuje go świetny kontakt z pacjentami. Uważa, że kluczowe w terapii jest dobre poznanie całego obrazu człowieka, jego nawyków, możliwości czy motywacji. Ciągle dąży do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

Czytaj więcej tutaj >>

 

 

 


rotaryZ radością informujemy, że do naszych partnerów dołączył Rotary Club Młyniec Drugi.
Jest to organizacja humanitarna angażująca się w pomoc potrzebującym, zwłaszcza dzieciom. Sztandarowym założeniem Klubu jest program badania wad postawy dzieci i młodzieży powiatu toruńskiego.

Warto też wiedzieć, że Rotary ma zasięg światowy i zrzesza ponad 1,2 miliona członków!
Nasza współpraca będzie opierać się na prowadzeniu działań edukacyjnych i profilaktycznych. Wspólnie będziemy realizować jeden z elementów programu Dla Ciebie i Twojej Rodziny.
Wady postawy u dzieci i młodzieży są coraz częściej spotykane, przez co stały się powszechnym problemem. Zależy nam na uświadamianiu rodziców i dzieci o konsekwencjach wynikających z tego problemu oraz wskazać metody radzenia sobie z nimi.

Do tej pory odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Cierpicach, a już niedługo wspólnie z Rotary pojawimy się w kolejnym miejscu.


cieciorski1Miło nam poinformować, że JOPA Clinic zawarła umowę współpracy z CIECIÓRSKI AKRO KIDS. To akrobatyczny klub sportowy w Toruniu, miejsce stworzone dla dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z akrobatyką, a także dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem wyszkolonych instruktorów z wieloletnim stażem.

Jako partner medyczny klubu zadbamy o specjalistyczną opiekę lekarską oraz fizjoterapeutyczną. Zapewnimy także możliwość treningów motorycznych na naszej Sali treningowo – rehabilitacyjnej oraz konsultacje z psychologiem sportu i dietetykiem 😊

Wspólnie wspieramy rozwój dzieci na każdym etapie 😊

 

 

 

 


warsztaty mamyidzieckaSzanowne Pacjentki,

w ramach prozdrowotnego programu DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY 😊 przygotowaliśmy cykl warsztatów dotyczących zdrowia Mamy i Dziecka 🥰

Na spotkaniu nasza fizjoterapeutka dziecięca - Katarzyna Komorek oraz fizjoterapeutka uroginekologiczna - Karolina Klimkiewicz - Wszelaki przekażą Wam wiele cennych informacji o prawidłowym rozwoju dzieci i ich pielęgnacji👶 Ponadto poruszą tematy związane ze zdrowiem świeżo upieczonych mam🤱

Zapisz się na warsztaty już dziś i nie zapomnij zabrać ze sobą swojego Maluszka ❤

Sobota, 19 października 2019 o 10:00 – 13:00


➡️ Zagadnienia omawiane na warsztatach:

Część I prowadzona przez Kasię - fizjoterapeutkę dziecięcą

1. Pielęgnacja noworodków:
• noszenie,
• przenoszenie,
• układanie,
• kąpanie,
• ubieranie.
2. Podstawowe zagadnienia dotyczące prawidłowego rozwoju dzieci do 1 roku życia.
3. Najczęstsze wady postawy występujące u małych dzieci:
• na co zwrócić uwagę w rozwoju dziecka,
• kiedy i jak dobrać pierwsze buciki.

Część II prowadzona przez Karolinę – fizjoterapeutkę uroginekologiczną

1. Jak ważne dla zdrowia kobiecego są prawidłowo funkcjonujące mięśnie dna miednicy.
2. Jak dbać o mięśnie dna miednicy :
• profilaktyka w czynnościach dnia codziennego.
3. Wpływ hormonów na mięśnie dnia miednicy.
4. Jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie dna miednicy.
5. Z czym warto udać się do fizjoterapeuty uroginekologicznego.
____________________________________________________
✅ Na warsztaty zapraszamy Mamy z Dziećmi do 1 roku życia 😊🤱
✅ Czas trwania - około 3 h
✅ Miejsce - JOPA Clinic
✅ Zapisy odbywają się poprzez kontakt z rejestracją pod nr tel. 600 200 090, 600 100 936.
✅ Ilość miejsc ograniczona 🙊

 

piotr matejukWitamy w zespole fizjoterapeutów JOPA Clinic Piotra Matejuka. Ukończył studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W swojej pracy stosuje najnowsze i najskuteczniejsze metody rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywa biorąc udział w wielu konferencjach, warsztatach i szkoleniach. Szeroka wiedza medyczno – anatomiczna oraz znajomość zasad leczenia fizjoterapeutycznego pozwala mu na profesjonalną pomoc pacjentowi. Posiada również doświadczenie w wykonywaniu masażu (m.in. klasycznego i punktowego, funkcjonalnego, głębokiego oraz mobilizacji stawów).

więcej informacji >>

mszostak1JOPA Clinic nieustanie poszerza ofertę o kolejnych lekarzy specjalistów, zapewniając opiekę zdrowotną z różnych dziedzin medycyny. W ten sposób staramy się sprostać oczekiwaniom i zapotrzebowaniu naszych Pacjentów. Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszego nowego specjalistę neurochirurga, doktora nauk o zdrowiu - Mateusza Szostaka. Specjalizuje się m.in. w leczeniu choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa, guzów mózgu i rdzenia kręgowego. Posiada doświadczenie w operacyjnym zaopatrywaniu urazów kręgosłupa, nerwów obwodowych i ośrodkowego układu nerwowego. Dodatkowo zajmuje się leczeniem chorób naczyniowych z zakresu neurochirurgii, zespołami uciskowymi nerwów obwodowych ( cieśni nadgarstka i nerwu łokciowego).

W zabiegach operacyjnych stosuje własne rozwiązania z podstaw chirurgii plastycznej dbając tym samym o psychiczną formę pacjentów – niezwykle ważną w okresie okołooperacyjnym.


mlodetalentyWiedząc jak ważna jest aktywność fizyczna już od najmłodszych lat staramy się wspierać inicjatywy mające na celu zachęcenie do uprawiania sportu i prowadzenia zdrowego stylu życia. W związku z tym JOPA Clinic została partnerem medycznym Akademii Piłkarskiej Młode Talenty. To szkółka piłkarska dla chłopców i dziewczynek w wieku 2-15 lat proponująca bogatą ofertę sportową. Obecnie zrzesza około 350 dzieci.  W ich działalności istotna jest dobra zabawa oraz wychowanie przez sport. Poza głównymi treningami w Akademii prowadzone są również inne projekty. Są to m.in.: piłkarskie przedszkola, ligi sportowe, piłkarskie obozy dochodzeniowe i wyjazdowe. Najmłodsi zawodnicy biorą udział w rozgrywkach i turniejach lokalnych, wojewódzkich, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Ciekawostką jest fakt, że Akademia swoją filozofię  szkolenia oparła głównie na futbolu hiszpańskim. Stąd też kolory szkółki   czerwono - żółto - czerwone  (niczym słynna la furia roja), barwy narodowej reprezentacji Hiszpani. Cieszymy się, że będziemy mogli zapewnić im odpowiednią opiekę medyczną oraz wspólnie z trenerami zadbać o prawidłowe przygotowanie motoryczne.

onesportDo grona Partnerów JOPA Clinic dołączyła firma One Sport, agencja sportowa działająca na rynku polskim i europejskim już od 2008 roku. Nasz nowy Partner specjalizuje się między innymi w organizacji dużych imprez sportowych, w których z chęcią bierzemy udział zapewniając uczestnikom konsultacje z fizjoterapeutami, specjalistyczne badanie stóp oraz wiele innych atrakcji.

Więcej informacji >>

rehabilitacja uro1Do zespołu fizjoterapeutów JOPA Clinic dołączyła kolejna specjalistka Karolina Klimkiewicz-Wszelaki. Doktorantka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy oraz certyfikowany terapeuta Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego i francuskiej szkoły terapii dna miednicy EIRPP >> więcej informacji. Karolina zajmuje się rehabilitacją uroginekologiczną kobiet oraz rehabilitacją urologiczną mężczyzn. Więcej informacji: tutaj >>> i tutaj>>>

 


rehabilitacja dziecieca1W zespole medycznym JOPA Clinic pojawiła się kolejna specjalistka Katarzyna Komorek. Jest ona certyfikowanym rehabilitantem dziecięcym z dużym doświadczeniem zawodowym – więcej o K.Komorek tutaj>>>. Będzie się zajmować rehabilitacją wcześniaków, noworodków oraz małymi dziećmi, szczególnie w zakresie zaburzeń neuroruchowych, ortopedycznych i chorób ośrodkowego układu nerwowego. Więcej tutaj>>>
dietetyk1Od połowy maja JOPA Clinic oferuje swoim pacjentom nową specjalność: dietetykę. W związku z tym do naszego zespołu dołączyła Daria Bieniek, dietetyk. Zajmuje się dietetyką dla dorosłych i dzieci, sportowców , osób podczas procesu leczenia. Więcej o niej tutaj>>> . Pojawienie się dietetyki w ofercie JOPA Clinic będzie dużym wsparciem dla procesów leczenia, rehabilitacji i powrotu do sprawności dla wszystkich pacjentów, nie tylko sportowców czy osób starszych. Szczególnie ważną funkcję dietetyka może spełniać w przypadku ustalania zasad żywienia w poszczególnych schorzeniach i dolegliwościach oraz wzajemnej analizie wpływu żywienia i zażywania określonych grup leków. 

Czytaj więcej

usg piersiDoktor Wojciech Krzemiński, radiolog USG radzi, aby z badań profilaktycznych raka piersi korzystały wszystkie kobiety, a szczególnie te, u których w rodzinie występował rak piersi i/lub jajnika. Wykrycie raka we wczesnej postaci jest korzystne, daje szansę na leczenie oszczędzające piersi (BCT), dlatego tak ważne jest cykliczne samobadanie i zgłaszanie się do lekarza w przypadku wystąpienia niepokojących objawów. Badanie USG nie boli, jest bezinwazyjne i znacząco przyczynia się do wykrycia choroby. Można je wykonać bez zbędnego wyczekiwania w JOPA Clinic.

Czytaj więcej tutaj >>

 


 

logo magmedMAG-MED to firma działająca od 2010 roku na rynku sprzedaży i wypożyczania sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.  Specjaliści Mag-Medu pomagają w doborze sprzętu rehabilitacyjnego oraz artykułów pomocniczych, doradzają także w sprawach uzyskania dofinansowań z MOPR, PCPR, PFRON, oraz informują o przysługujących refundacjach z NFZ. Posiadają sklepy i wypożyczalnie w Toruniu i Bydgoszczy.

 


piotr kacprowiczZespół fizjoterapeutów JOPA Clinic poszerzył się o kolejnego specjalistę w zakresie rehabilitacji ruchowej, terapii manualnej i treningu funkcjonalnego. Od kwietnia naszymi pacjentami opiekuje się Piotr Kacprowicz, fizjoterapeuta, absolwent AWF w Poznaniu, trener odnowy i fizjoterapeuta sportowy. Specjalizuje się w rehabilitacji urazów sportowych, igłoterapii, tapingu, leczeniu stanów bólowych i przeciążeniowych stawów obwodowych, terapii manualnej i masażu sportowym.

 

 

 

 


zogaGrono partnerów JOPA Clinic poszerzyło się o ZOGA Home. Zoga to koncepcja ruchowa dla każdego kto chce osiągnąć swobodę i świadomość ruchu. Zoga jest zaprojektowana dla wspierania i osiągania celów Integracji Strukturalnej i stworzenia trwałej zmiany wzorca w organizacji systemu mięśniowo-powięziowego w ludzkim ciele. Więcej na ten temat tutaj

 

 


 

optometria karczewskiDo grona Partnerów JOPA Clinic dołączyła firma Optometria Karczewski, znana od 25 lat marka optometryczna posiadająca 10 pracowni optycznych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego,  a wśród nich  specjalistyczny salon dedykowany dzieciom: Optometria Karczewski Kids. Optometria Karczewski będzie uzupełnieniem kompleksowej oferty dla pacjentów JOPA Clinic, oferuje bowiem specjalistyczne usługi optyczne tj. aplikację twardych i miękkich soczewek kontaktowych, korekcję stożka rogówki, korekcję pryzmatyczna widzenia obuocznego, badanie SOCT- najnowocześniejsza metoda obrazowania siatkówki, pomoce optyczne dla osób słabowidzących oraz ćwiczenia ortoptyczno-pleoptyczne dla najmłodszych.

 


 

zuzanna kopaczZespół fizjoterapeutów JOPA Clinic powiększył się o kolejną fizjoterapeutkę – Zuzannę Kopacz. To specjalizująca się w terapii manualnej absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, instruktorka i tancerka hip hop. Współzałożycielka stowarzyszenia "Wstań z ławki" mającego na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu. Na Oddziale Noworodków i Intensywnej Terapii Neonatologicznej w Szpitalu Zespolonym w Toruniu dba o wspomaganie wczesnego rozwoju dziecka oraz uczy rodziców prawidłowej pielęgnacji noworodka.

 

 


 

psycholog sportuPsycholog sportu JOPA Clinic Jagoda Gręźlikowska, od dziś będzie wspierać sportowców ale i pozostałych pacjentów w trudnej drodze do odzyskania sprawności i dobrej formy. Trening mentalny stosowany przez psychologa sportu jest przydatny dla każdego człowieka, bowiem umiejętność radzenia sobie ze stresem czy prawidłowe wyznaczanie celów, wykorzystuje się m.in. w pracy zawodowej,  realizacji zadań pod presją czasu, ale także podczas występów publicznych czy w działaniach wymagających wysokiego poziomu skupienia. Więcej o Jagoda Gręźlikowska oraz o psychologia sportu.

 

 

 


3kroki fot1Wraz z uruchomieniem nowej sali treningowo-rehabilitacyjnej, rozpoczął się  program dla pacjentów „3 kroki z JOPA Clinic”. Od teraz w JOPA Clinic możesz się nie tylko leczyć, rehabilitować, ale także trenować w doskonałych warunkach pod okiem trenera-fizjoterapeuty.  Ideą  programu”3 kroki z JOPA Clinic” jest pomoc pacjentom na każdym etapie zmagania się z chorobą, kontuzją czy dysfunkcją. Zarówno gdy trzeba leczyć, rehabilitować czy też wrócić do treningu. To właśnie na potrzeby takiego kompleksowego podejścia do pacjenta JOPA Clinic dysponuje zespołem lekarzy w kilkunastu specjalizacjach. Wsparciem są fizjoterapeuci z różnych dziedzin oraz dobrze wyposażona część rehabilitacyjna. Obecnie została otwarta nowa część placówki: sala treningowo-rehabilitacyjna z odpowiednio dobranym sprzętem. Dzięki temu sprzętowi i naszym specjalistom możesz zrealizować trzeci krok, pozwalający dotrzeć do upragnionego celu – sprawności ruchowej.

Więcej na ten temat tutaj


laryngologiaOd 1 marca oferta medyczna JOPA Clinic wzbogaci się o laryngologię, dzięki dołączeniu do naszego zespołu lekarskiego dr n.med. Ilony Czajkowskiej. Jest ona specjalistą otolaryngologii i otolaryngologii dziecięcej, doktorem nauk medycznych. Więcej o laryngologii.

 

 

 


 

goldic2JOPA Clinic jako jedna z nielicznych placówek w Polsce, nawiązała współpracę partnerską z firmą ProSpine, wyłącznym dystrybutorem terapii Goldic w Polsce. Jest to wyrób medyczny, stosowany w ramach medycyny regeneracyjnej, który po 12 latach badań klinicznych uzyskał w maju 2018 r. certyfikat CE dopuszczający do stosowania produktu w codziennej praktyce klinicznej w szpitalach i placówkach opieki zdrowotnej na terenie Unii Europejskiej. GOLDIC oznacza – Gold Induced Cytokines – Cytokiny Indukowane Złotem. Obecnie GOLDIC® to leczenie schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego (np. zapalenie ścięgien, zapalenie kości i stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, bóle kręgosłupa, itp.), gojenie ran i urazy ortopedyczne. GOLDIC® działa przeciwzapalnie, zmniejsza ból, przywraca ruchliwość, aktywuje i różnicuje autologiczne komórki macierzyste, a tym samym stymuluje zdolność organizmu do REGENERACJI. Wskazania do stosowania terapii:

 • Ostre urazy ścięgien, więzadeł i mięśni.
 • Zapalenie ścięgna - przewlekłe urazy ścięgna (ścięgno Achillesa, więzadło rzepki - kolano skoczka, łokieć tenisisty).
 • Choroby powięzi mięśniowych.
 • Gangliony (torbiele stawów i ścięgien).
 • Zapalenie torby stawowej.
 • Przepuklina dysku.
 • Choroba zwyrodnieniowa stawów (łagodna lub umiarkowana).
 • Reumatoidalne zapalenie stawów.
 • Zaburzenie gojenia rany.

 

zryw1JOPA Clinic nawiązała współpracę partnerską z Międzyszkolnym Klubem Sportowym ZRYW Toruń. To znana od ponad 50 lat kolebka koszykarska, w której rodzą się młode talenty wśród dziewcząt i chłopców. Tutaj swoją karierę sportową rozpoczynało wielu zawodników, którzy potem z powodzeniem reprezentowali barwy AZS Toruń i inne kluby ligowe w Polsce oraz  w reprezentacji Polski w różnych kategoriach . Najwybitniejszym wychowankiem klubu i jest Łukasz Wiśniewski zdobywca wielu medali Mistrzostw Polski oraz dwóch Pucharów Polski (2012 z Treflem Sopot i 2018 z Twardymi Piernikami Toruń ) i także dwóch Superpucharów  (2014 z Treflem Sopot  i  2018 z Twardymi Piernikami Toruń). Był  także uczestnikiem  ME 2011 na Litwie i 2013 w Słowenii .

 Partnerstwo z JOPA Clinic jest dowodem na dbałość o formę i rozwój możliwości motorycznych młodych koszykarzy, zwiększa szansę na profesjonalne kształtowanie wielu sportowych karier. Opieka lekarzy specjalistów i rehabilitantów z JOPA Clinic obejmuje nie tylko wsparcie w sytuacjach urazów czy kontuzji, ale także wspomaganie możliwości motorycznych, podnoszenie formy sportowej, wytrzymałości i elastyczności.

 Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.