Wzmacniamy mięśnie przy pomocy platformy kBox4 Exxcentric. Każdy ruch naszego ciała wykonywany jest za pomocą siły mięśni. Dlatego tak ważne jest to, aby systematycznie o nie dbać – za pomocą odpowiednich ćwiczeń. To umożliwia platforma kBox4 Exxcentric.

sila1Exxcentric – to urządzenie służące budowaniu siły mięśniowej. Amerykańska platforma, bo taką właśnie jest kBox4 Exxcentric, od teraz dostępna jest w JOPA Clinic. Sprzęt daje wiele korzyści, używane jest tam koło zamachowe, które daje zmienny i nieograniczony opór uzależniony wyłącznie od siły, której używasz. Dzięki temu idealnie nadaje się dla osób zawodowo trenujących, jak i osób posiadających niski poziom wytrenowania.

W JOPA Clinic można wykonać trening na platformie kBox4 pod okiem trenera i budować najważniejszą cechę motoryczną, jaką jest siła mięśniowa. Dzięki temu, każdy kto zacznie ćwiczyć na tym przyrządzie, ułatwi sobie codzienne funkcjonowanie, zadba o prawidłową postawę, uniknie urazów oraz poprawi swoje wyniki sportowe.

Exxcentric – to urządzenie, a właściwie platforma dla każdego, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna się przygodę z ćwiczeniami, czy jest się sportowcem-amatorem, a też może sport, to nasz zawód i główne zajęcie. Ćwiczyć można niemal każdą partię mięśni i to w bezpieczny i odpowiednio dobrany sposób.

sila2Pamiętajmy, że niezależnie od tego czy musimy wstać z łóżka, wejść na drugie piętro, podnieść dziecko, a nawet stać w kolejce, nasze mięśnie muszą dźwigać nasz ciężar ciała.
Jeśli zachce nam się uprawiać jakąś dyscyplinę sportową, nawet rekreacyjnie, musimy zdawać sobie sprawę, że ciężar naszego ciała rośnie dwu-trzy krotnie. Zatem logiczne staje się stwierdzenie, że wysoki poziom siły mięśniowej ułatwia nam nie tylko codzienne funkcjonowanie, ale i osiąganie lepszych wyników sportowych.

U wielu osób obserwuje się funkcjonalne zaburzenia postawy, których powodem jest osłabienie siły konkretnych mięśni. Powodem tego może być na przykład przebywanie zbyt długo w jednej pozycji. Aby przywrócić prawidłową postawę, należy zadbać o prawidłowy poziom siły mięśniowej. Chcąc cieszyć się długo zdrowiem układu ruchu i możliwością osiągania dobrych wyników sportowych oraz unikania urazów, dbaj o wysoki poziom siły! Metodą pozwalającą na poprawę siły jest trening siłowy. Wykorzystujemy w nim ciężar własnego ciała lub opór zewnętrzny. Idealna do tego typu ćwiczeń jest platforma kBox4 Exxcentric – nowość na polskim rynku, dostępna w JOPA Clinic.


Pokaż wszystkie
chirurgia naczyniowa
dietetyka
fizjoterapia
fizykoterapia
laryngologia
neurochirurgia
neurologia
neurologopedia
ortopedia
profilaktyka
psychologia sportu
radiologia
trening
urologia

Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.