JOPA clinic swoją skuteczną działalność medyczną opiera na doskonale wykształconych i doświadczonych specjalistach różnych dziedzin oraz oddanych swej pracy i życzliwych pracowników personelu pomocniczego. Dyrektorem medycznym kliniki jest dr Michał Worek.

Lekarze

Pełen skład kadry lekarskiej JOPA Clinic poniżej:
dr Łukasz Brycht
lukasz brycht

Chirurg

Lekarz chirurg, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalizujący się w chirurgii onkologicznej. W trakcie specjalizacji odbył wiele staży w krajowych i zagranicznych ośrodkach chirurgicznych, obecnie asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyń Szpitala Miejskiego w Toruniu. Współpracuje z Uniwersytetem im. Mikołaja Kopernika z Katedrą Immunologii w zakresie badań układu immunologicznego pacjentów leczonych z powodu chorób nowotworowych przewodu pokarmowego.

dr Robert Bylinka
robert bylinka2

Neurochirurg

Lekarz w trakcie specjalizacji z neurochirurgii. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie kończy specjalizację w Oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii z Pododdziałem Usprawniania Leczniczego SU nr 2 w Bydgoszczy oraz pracuje w Oddziale Neurochirurgii WSzZ w Toruniu. Od początku pasjonat zagadnień z zakresu budowy i funkcji układu nerwowego, neurochirurgii i neurologii. Ciągle poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szeregu szkoleń i konferencji o tematyce neurochirurgicznej i neuroortopedycznej. Wolne chwile spędza na bieganiu i eksperymentach kulinarnych. Fan muzyki elektronicznej.

dr Sebastian Cychowski
sebastian cychowski

Ortopeda

Lekarz ortopeda specjalizujący się w leczeniu operacyjnym złamań, endoprotezoplastyką kolan i bioder, chirurgii stopy (w tym leczenie operacyjne palucha koślawego) oraz zabiegach z zakresu chirurgii ręki (w tym leczenie operacyjne zespołu cieśni nadgarstka). Dodatkowo ma ukończone podyplomowe studia z zarządzania w służbie zdrowia, ciągle się dokształca biorąc udział w szkoleniach renomowanych klinik ortopedycznych w kraju i za granicą, aktualizuje wiedzę będąc aktywnym uczestnikiem konferencji medycznych, czyta, analizuje, poszukuje. Aktualnie w trakcie studiów MBA. Jest pasjonatem swojej specjalizacji, ale i interesującym człowiekiem. W wolnym czasie uprawia turystykę motocyklową, biegi długodystansowe, czasami gra w golfa.

dr Radosław Fajdek
radoslaw fajdek

Chirurg naczyniowy

Lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej, chirurg ogólny, urodzony w 1982 r. w Olsztynie, absolwent gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku swojej edukacji medycznej kierował się w stronę specjalizacji zabiegowych. Zainteresowania te przełożyły się w jego życiu zawodowym na uzyskaniu specjalizacji z chirurgii ogólnej oraz otwarciu studiów specjalizacyjnych z chirurgii naczyniowej. Od 2007r. nieprzerwanie aktywny zawodowo, swoim pacjentom pomaga jak najpełniej czerpać z życia.

dr Angelika Golińska
angelika golinska

Neurolog

Lekarz neurolog z doświadczeniem zdobytym na Oddziale Neurologii i Leczenia Udarów mózgu w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu, obecnie pracująca na Oddziale Neurologii Szpitala Miejskiego w Toruniu. Diagnozuje i leczy schorzenia ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Szczególnie interesuje się bólami i zawrotami głowy, zespołami bólowymi kręgosłupa, polineuropatiami, chorobami naczyniowymi mózgu, padaczką i chorobą Parkinsona. Przeszła szereg szkoleń i otrzymała certyfikat w zakresie leczenia migreny iniekcjami toksyną botulinową (Chronic Migraine Expert Meeting). Odbyła szkolenia w zakresie leczenia spastyki kończyny górnej i dolnej iniekcjami toksyną botulinową. Obecnie prowadzi program lekowy leczenia spastyczności kończyny górnej u osób po przebytym udarze niedokrwiennym mózgu. Bierze aktywny udział w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje.

dr Michał Jałoszewski
michal_jaloszewski

Ortopeda dziecięcy

Lekarz ortopeda, specjalizujący się w ortopedii dziecięcej. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Klinice Ortopedii Dziecięcej PAM w Szczecinie, Klinice Ortopedii UM w Poznaniu oraz Lubuskim Ośrodku Rehabilitacyjno-Ortopedycznym w Świebodzinie. Aktualnie pracuje w Szpitalu Dziecięcym w Toruniu. Jego największą pasją zawodową jest leczenie chorób kręgosłupa dzieci i młodzieży. Wraz z zespołem oddziału ortopedycznego Szpitala Dziecięcego zapoczątkował w Toruniu operacje skolioz oraz innych wad kręgosłupa według aktualnych standardów światowych. Jest entuzjastą profilaktyki chorób ortopedycznych od wczesnych lat dziecięcych, aktywności sportowej oraz zdrowego żywienia. Praca z dziećmi jest dla niego codziennym wyzwaniem i jednocześnie samą przyjemnością. W życiu prywatnym jest propagatorem weganizmu, pasjonuje się triathlonem, lubi dobrą muzykę oraz skandynawskie kryminały.

dr Małgorzata Jaworowska
malgorzata jaworowska

Ortopeda

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 2008 roku pracuje w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu. Od 2009 roku związana także z Kliniką Uzdrowiskową "Pod Tężniami" w Ciechocinku. Specjalizuje się w chirurgii stopy i ręki, endoprotezoplastyce stawu kolanowego i biodrowego, operacyjnym leczeniu złamań i innych urazów narządu ruchu. Wykonuje również artroskopię stawu kolanowego. Swoje doświadczenie i umiejętności pogłębia uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach w kraju i za granicą. W wolnym czasie lubi uprawiać sport. Posiada stopień 3Dan w karate Shotokan. Trenuje crossfit. Tańczy salsę. Gra na pianinie. Lubi odpoczynek nad polskim morzem.

dr Maciej Prywiński
maciej prywinski

Neurochirurg

Lekarz neurochirurg, absolwent Collegium Medium UMK w Toruniu. Specjalizuje się w problematyce schorzeń kręgosłupa, chorobach układu ruchu, dyskopatiach, skoliozach, nowotworach kości. Bogate doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w czasie stażów w Niemczech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, USA, Holandii i Francji.

Poza umiejętnościami lekarza neurochirurga, przywiązuje dużą wagę do miłej atmosfery i przyjaznych relacji z pacjentami. To zwiększa skuteczność leczenia i poprawia samopoczucie w sytuacjach chorobowych.  Jest całkowicie oddany walce o zdrowie swoich pacjentów. Prywatnie pasjonat podróżowania samochodami terenowymi w niedostępne miejsca.

dr Paweł Stasiak
pawel stasiak

Ortopeda

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii, ukończył studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu , obecnie pracuje w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Miejskiego w Toruniu. Swoje doświadczenie zawodowe opiera na codziennej pracy w szpitalu i poradniach ortopedycznych. Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach zarówno w kraju jak i za granicą, w tym kursie dostępów operacyjnych w Grazu i zaawansowanym kursie osteosyntezy AO (Arbeitsgemeinschaft für Osteosynthesefragen). Od 2013 roku pełni funkcję lekarza drużyny w toruńskim klubie żużlowym. Dzięki współpracy z dr Janiszewskim oraz charakterowi oddziału, w którym pracuje, miał okazję uczestniczyć w zabiegach operacyjnych u wielu sportowców, w tym także żużlowców Ekstraligi. Oprócz traumatologii jego szczególne zainteresowania obejmują: entezopatie, czyli choroby przyczepów mięśniowych oraz neuropatie nerwów obwodowych, w tym popularne: zespół kanału nadgarstka czy zespół rowka nerwu łokciowego. W życiu prywatnym jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki synów. Wolny czas umila sobie dobrą książką i grą na perkusji.

dr Anna Sulencka-Gbiorczyk
anna sulencka gbiorczyk

Reumatolog Internista

lekarz specjalista chorób wewnętrznych, reumatolog, absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Doświadczenie zdobywała m.in. w Klinice Reumatologii i Układowych Chorób Tkanki Łącznej w Bydgoszczy w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr Jana Biziela. Obecnie pracuje w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu na Oddziale Reumatologicznym. Każdą wolną chwilę spędza ze swoją córką Julką. Wieczorami oddaje się pasji czytania  książek podróżniczych i kryminałów. Lubi pływać, a w okresie zimowym jeździć na nartach. Wielbicielka kotów.

dr Krzysztof Tura
krzysztof tura

Ortopeda Chirurg

Lekarz ortopeda i chirurg. Od 17 lat prowadzi Oddział Urazowo-Ortopedyczny w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim w Toruniu. W ortopedii zajmuje się głównie endoprotezoplastyką pierwotną i rewizyjną dużych stawów oraz leczeniem skutków poważnych urazów narządu ruchu. Pasjonat narciarstwa , żeglarstwa i dobrej książki. Słucha prawdziwego, ciężkiego rocka.

dr Marcin Wierciński
marcin wiercinski

Neurochirurg

Lekarz neurochirurg. Ukończył studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Pracuje na Oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii Szpitala Uniwersyteckiego Nr 2 im. dr J. Biziela w Bydgoszczy oraz na Oddziale Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Rydygiera w Toruniu. Specjalizuje się w operacyjnym leczeniu schorzeń kręgosłupa (dyskopatie, kręgozmyki, złamania). Wiedzę i umiejętności poszerza uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą. W wolnym czasie żegluje, jeździ na nartach i podróżuje.

dr Michał Worek
michal worek

Ortopeda

Lekarz ortopeda, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, z doświadczeniem specjalizacyjnym w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdobytym m.in. w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im Rydygiera w Toruniu.

Jego głównym obszarem zainteresowań jest medycyna sportowa oraz medycyna regeneracyjna. Od początku specjalizacji konsekwentnie rozwija swoje umiejętności w zakresie małoinwazyjnej chirurgii endoskopowej stawów. Przeszedł szereg szkoleń specjalistycznych w najlepszych ośrodkach w kraju i zagranicą, m.in. z zakresu USG,  leczenia artroskopowego urazów sportowych i leczenia rekonstrukcyjnego. Pod patronatem międzynarodowej organizacji AO Trauma- poszerzał swoją wiedzę z zakresu ortopedii urazowej.

Jest pionierem w regionie kujawsko-pomorskim małoinwazyjnego i artroskopowego leczenia wczesnych zmian zwyrodnieniowych chrząstki stawowej z użyciem skafoldów (kolagenowa membrana sprzyjająca regeneracji chrząstki stawowej). Liczne kursy i sympozja pozwalają mu wdrażać innowacyjne metody leczenia uszkodzeń chrząstki stawowej i więzadłowych stawów.

W wolnych chwilach trenuje boks i crossfit, ma dwa psy i wiecznie naprawia swoje Subaru.

dr n.med. Marek Załucki
marek zalucki

Chirurg

Lekarz chirurg z drugim stopniem specjalizacji, dr nauk medycznych, swe bogate doświadczenie zebrał w szpitalach i klinikach Bydgoszczy, Torunia,  przeprowadził kilka tysięcy operacji laparoskopowych, zajmuje się także proktologią i kolonoskopią. Aktywnie uczestniczy w życiu środowiska medycznego, uczestnicząc w licznych konferencjach i doskonaląc swe umiejętności na kursach i szkoleniach, jest autorem kilkudziesięciu publikacji w prasie branżowej. Uprawia narciarstwo i siatkówkę, lubi grac w brydża i jeździć rowerem, słucha jazzu i czyta współczesną prozę.

Elwira Zakrzewska
elwira zakrzewska

Psycholog transportu

Psycholog transportu, psychoterapeuta w nurcie TSR (Terapia Krótkoterminowa Skoncentrowana na Rozwiązaniach), uprawniony do wydawania orzeczeń psycholog transportu. Absolwentka UMK, Uniwersytetu Humanistycznego SWPS, Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Współpracuje z Pracownią Testów Psychologicznych. Interesuje się psychogeriatrią, diagnozą psychologiczną. Zafascynowana człowiekiem, a w szczególności mózgiem.

dr Tomasz Mas
tomasz mas

Ortopeda

Lekarz ortopeda, traumatolog w trakcie specjalizacji, absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie pracuje w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym i Onkologii Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego im. Rydygiera w Toruniu. Doktor Mas specjalizuje się w ultrasonograficznym obrazowaniu narządu ruchu, zajmuje się artroskopią i endoprotezoplastyką stawów, leczy urazy dorosłych i dzieci. Swoje doświadczenie i umiejętności pogłębia uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach w kraju i za granicą. Odbył kursy z zakresu obrazowej diagnostyki chorób narządu ruchu, jest absolwentem Roztoczańskej Szkoły Ultrasonografii, Wielkopolskiej Szkoły Diagnostyki Obrazowej, oraz szkoleń „USG Trener”. W wolnym czasie pływa i uprawia turystykę rowerową angażując w nią całą swoją rodzinę.

dr Jakub Bojańczyk
jakub bojanczyk

Ortopeda

Lekarz ortopeda, traumatolog w trakcie specjalizacji. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie swoją wiedzę i doświadczenie zdobywa pracując w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym i Onkologii Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego im. Rydygiera w Toruniu. Interesuje się głównie schorzeniami w obrębie stawu ramiennego oraz barku, chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych i biodrowych oraz leczeniem urazów narządu ruchu. Wiedzę i umiejętności poszerza, uczestnicząc w konferencjach oraz w szkoleniach w kraju i za granicą. W wolnych chwilach uprawia strzelectwo sportowe, lubi odprężyć się przy dobrej książce lub filmie.

dr Wojciech Krzemiński
wojciech krzeminski

Radiolog

Lekarz w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej, ukończył studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu, gdzie zdobywa wiedzę w zakresie diagnozowania i różnicowania chorób nowotworowych, przewlekłych oraz urazów i stanów nagłych. Kształci się uczestnicząc w kursach i konferencjach w kraju i za granicą. Czas wolny spędza z rodziną, gra w koszykówkę, zimą jeździ na snowboardzie. Interesuje się piłką nożną, zagorzały kibic FC Liverpool.

dr Karolina Zacharewicz-Talarek
karolina_zacharewicz-talarek

Neurolog

Lekarz neurolog, certyfikowany w zakresie badań EMG. Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, od początku swojej pracy związana z neurologią - przez 12 lat pracowała na Oddziale Neurologii i Leczenia Udarów Mózgu w Toruniu. Zdobyte tu doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu różnych schorzeń neurologicznych, a także szkolenia i kursy z zakresu elektromiografii i neurografii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, ukierunkowały jej drogę zawodową w stronę wykonywania specjalistycznych badań EMG. Badania te pomagają w diagnozowaniu schorzeń nerwów obwodowych i mięśni. Są często zlecane przez lekarzy innych (oprócz neurologii) specjalizacji: ortopedów, reumatologów, czy lekarzy rehabilitacji medycznej. Brała udział w tworzeniu Pracowni EMG Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu, a w 2015 roku zdobyła jako jedyny lekarz z Torunia certyfikat Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej potwierdzający pełne kompetencje do wykonywania badań EMG. Więcej o badaniach EMG tutaj >>>. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki, interesuje się fotografią.

dr Andrzej Baranowski
Andrzej Baranowski

Urolog

Lekarz w trakcie specjalizacji z urologii, absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku pracy zawodowej i szkolenia specjalizacyjnego związany z Oddziałem Urologii Ogólnej i Onkologicznej Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu. Doświadczenie w urologii wypracowuje pod okiem wykwalifikowanej kadry urologów z macierzystego oddziału oraz biorąc czynny udział w licznych konferencjach i kursach doskonalących. Szeroki profil oddziału, w którym pracuje pozwala mu zdobywać wiedzę i umiejętności w zakresie leczenia chorób nowotworowych, jak i szeregu innych z zakresu układu moczowo-płciowego. Prywatnie szczęśliwy mąż i pasjonat podróży - tych bliższych i dalszych. Po pracy lubi spędzać czas eksperymentując w kuchni lub grając na pianinie.

dr n.med. Ilona Czajkowska
ilona czajkowska

Otolaryngolog

Specjalista otolaryngologii i otolaryngologii dziecięcej, doktor nauk medycznych, absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Jej szczególnym zawodowym zainteresowaniem jest wysiękowe zapalenie ucha środkowego - jako najczęstsza przyczyna niedosłuchu w okresie rozwoju mowy. Pozazawodowo lubi przyrodę w towarzystwie swojego psa. Wolne chwile spędza słuchając różnej muzyki.

Jagoda Gręźlikowska
jagoda grezlikowska

Psycholog sportu

Psycholog sportu, trener, absolwentka psychologii klinicznej na USWPS w Warszawie, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie psychologii sportu na warszawskim AWF oraz rocznej szkoły trenerskiej, uczestnik i prelegent konferencji naukowych, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w stałej współpracy z superwizorem. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, w sportach zespołowych, drużynowych, a także indywidualnych. Obecnie współpracuje w roli psychologa sportu w pierwszej w Polsce Akademii Rozwoju Poprzez Sport Ferajna w Warszawie oraz w klubie tenisowym Legia Tennis Club. Zajmuje się grupami oraz indywidualnymi sportowcami w takich dyscyplinach jak piłka nożna, siatkówka, tenis ziemny, sztuki walki czy taniec wyczynowy. Na swym koncie ma również wiele godzin warsztatów o różnorodnej tematyce psychologicznej, a także współpracę w roli psychologa sportu z Polish Soccer Skills. Obecnie współpracuje również ze sportowcami korzystającymi z oferty JOPA Clinic w Toruniu. Więcej psychologia sportu

Daria Bieniek
daria bieniek

Dietetyk

Dietetyk kliniczny, studia z dietetyki na Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Obecnie pracuje na stanowisku dietetyka w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim w Toruniu. Przygotowuje programy żywieniowe dla dorosłych i dzieci, sportowców oraz osób podczas procesu leczenia. W trakcie studiów aktywny uczestnik kół naukowych, m.in. Studenckiego Koła Naukowego Położnictwa, Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej oraz Koła Geriatrii. Aktualizuje wiedzę będąc aktywnym uczestnikiem konferencji medycznych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Autorka wielu artykułów w czasopismach medycznych. W wolnym czasie biega, gra w siatkówkę oraz w szachy. Miłośniczka podróży, zwłaszcza do Hiszpanii.


Fizjoterapeuci

Procesem powrotu do sprawności po okresie leczenia zajmują się certyfikowani fizjoterapeuci z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem, ze specjalizacjami:
Natalia Antkowiak
natalia antkowiak

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka, absolwentka studiów licencjackich i magisterskich Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentem ortopedycznym i neurologicznym. W swoim codziennym działaniu wykorzystuje wiedzę i umiejętności nabyte na kursach oraz szkoleniach, korzystając głównie z metod neurofizjologicznych (m.in. PNF) i metod leczenia zaburzeń powięziowych (m.in. model pracy FDM). Prowadzona terapia opiera się na globalnym podejściu nastawionym na odzyskanie danej funkcji poprzez ruch i kontrolę motoryczną, uruchamiając przy tym rezerwy czynnościowe pacjenta. Lubi jeździć na rolkach, chodzić po górach i podróżować „na własną rękę”.

Monika Bielicka-Dąbrowska
monika bielicka

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka, absolwentka UMK w Toruniu CM w Bydgoszczy, uczestniczka wielu kursów i szkoleń rehabilitacyjnych. Zajmuje się głównie terapią w chorobach kręgosłupa  (stany po zabiegach operacyjnych, dyskopatie), stawu kolanowego, ręki, stawu skokowego.

Dawid Listecki
dawid listecki

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, terapeuta manualny. Wiedzę i umiejętności zdobywał na wielu szkoleniach z zakresu terapii manualnej, pinopresury (klawiterapii) czy igłoterapii. W swojej pracy wykorzystuje znajomość anatomii, fizjologii jak i biomechaniki. Każdego pacjenta rozpatruje indywidualnie, co pomaga dobrać właściwą drogę wyprowadzenia go ze stanu jakiejkolwiek patologii dotyczącej narządu ruchu.

Michał Paśniewski
michal pasniewski

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, absolwent Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK Toruń, specjalizuje się w terapii manualnej i leczeniu manualnym różnych schorzeń pacjentów. Ma dużą wiedzę w tym zakresie zdobytą na wielu kursach i szkoleniach, u wykładowców o międzynarodowej randze. Pracował z osobami o różnych możliwościach ruchowych, od osób niepełnosprawnych po osoby zawodowo uprawiające sport. Prywatnie jest pasjonatem wszystkiego, co jest związane z aktywnością ruchową.

Roksana Piekarska-Kozłowska
roksana piekarska kozlowska2

Fizjoterapeutka

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu - Collegium Medicum w Bydgoszczy. Na co dzień pracuje z pacjentami ortopedycznymi (specjalizacje: staw kolanowy, skokowy, biodrowy, barkowy oraz kręgosłup) i neurologicznymi, bazując m.in. na takich metodach jak Anatomy Trains, PNF, MTG, McKenzie. Z indywidualnym podejściem podchodzi do każdego pacjenta, szukając przyczyny problemu, a nie tylko likwidując objawy. Wierzy, że dopiero przywrócenie prawidłowych wzorców ruchowych umożliwia długotrwały efekt. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje.
Prywatnie miłośniczka kotów, tańca oraz piłki nożnej.

Anna Wakulewicz-Zakrzewska
anna wakulewicz

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej pracy zajmuje się głównie pacjentami z problemami ortopedycznymi, neurologicznymi oraz wadami postawy u dzieci i młodzieży, opierając się na holistycznym podejściu do  pacjenta i jego dolegliwości. W szczególności stosuje techniki strukturalnej pracy z tkankami miękkimi - Anatomy Trains i FDM oraz ćwiczenia wykorzystujące metodę PNF. Swoje umiejętności ciągle doskonali na licznych kursach oraz szkoleniach u polskich i zagranicznych instruktorów. Lubi aktywnie spędzać czas wolny, uprawia jogę, jeździ konno, amatorsko fotografuje.

Natalia Więckowska
natalia wieckowska

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka, trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz AWF Poznań ze specjalizacją "Fizjoterapia w sporcie". Doświadczenie zbierała od najmłodszych lat trenując akrobatykę sportową, a następnie lekkoatletykę. W pracy z pacjentami skupia się na prewencji urazów, treningu funkcjonalnym i medycznym, oraz jak najszybszym powrocie do pełnej sprawności fizycznej po kontuzjach, wykorzystując techniki m. in. terapii manualnej wg standardów IFOMPT, FDM i igłoterapii.

Swoje umiejętności szybkiego stawiania na nogi po urazach narządu ruchu oraz prowadzenia treningów funkcjonalnych i motorycznych doskonali współpracując z jednym z toruńskich klubów piłkarskich.

W podejściu do pacjenta oprócz wyeliminowania istniejącego problemu, zawsze stara się wprowadzać elementy prewencji przed kolejnymi urazami. Pomaga również w osiąganiu jak najlepszych wyników w treningu sportowym.

Michał Wszelaki
michal wszelaki

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, trener personalny, trener przygotowania sportowego oraz wykładowca na kursach trenerskich. Pomaga pacjentom i podopiecznym powrócić do zdrowia po przebytych kontuzjach, wypracować pożądaną sylwetkę, albo  poprawić wyniki sportowe w różnych dyscyplinach. Wspomaga także osoby, które chcą wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia, zdrowo, skutecznie i bezpiecznie rehabilituje pacjentów po przebytych chorobach, kontuzjach, urazach. Absolwent BSW na kierunku fizjoterapia, ukończone kursy masażu tkanek głębokich oraz FDM.
Instruktor rekreacji ruchowej: ćwiczenia siłowe i fitness, trener personalny Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness.
Ukończony roczny cykl szkoleń dotyczący wiedzy z zakresu sportów sylwetkowych Muscle IQ oraz Body Logistic System. Certyfikowany ekspert oceny FMS. W swojej pracy łączy szeroką wiedzę i umiejętności trenera oraz fizjoterapeuty oparte przede wszystkim na znajomości anatomii i fizjologii ciała człowieka. Traktuje podopiecznych holistycznie i kompleksowo, co gwarantuje pożądane efekty. Fascynuje się sportami związanymi z sylwetką.

Zuzanna Kopacz
zuzanna kopacz

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka, absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Nieustannie poszerza swoje umiejętności na kursach i warsztatach związanych nie tylko z fizjoterapią, ale wszystkim, co związane jest z ruchem. W swojej pracy wykorzystuje m.in. terapię manualną wg. Kaltenborna-Evjentha, która zajmuje się zaburzeniami w układzie kostno-mięśniowym. Na Oddziale Noworodków i Intensywnej Terapii Neonatologicznej w Szpitalu Zespolonym w Toruniu dba o wspomaganie wczesnego rozwoju dziecka oraz uczy rodziców prawidłowej pielęgnacji noworodka. Instruktorka i tancerka hip hop. Współzałożycielka stowarzyszenia "Wstań z ławki" mającego na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Piotr Kacprowicz
Piotr Kacprowicz

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, absolwent AWF w Poznaniu na wydziale rehabilitacji ruchowej, terapeuta manualny. Od wielu lat pracuje jako trener odnowy i fizjoterapeuta sportowy z najlepszymi sportowcami i drużynami, w tym: Energa Toruń - ekstraklasa koszykówki żeńskiej oraz olimpijska para łyżwiarzy figurowych - Spodyriev&Kaliszek. Specjalizuje się w rehabilitacji urazów sportowych, igłoterapii, tapingu, leczeniu stanów bólowych i przeciążeniowych stawów obwodowych, terapii manualnej i masażu sportowym. Do pacjentów podchodzi indywidualnie i kompleksowo pomagając im w szybkim powrocie do zdrowia i osiągnięciu najlepszych wyników.


Pielęgniarki

Barbara Olechnowicz
Barbara Olechnowicz

Pielęgniarka

Pielęgniarka, z wieloletnim stażem pracy, głównie w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. M.Kopernika w Toruniu (gabinet zabiegowy, oddział ortopedii). W wolnych chwilach uwielbia czytać książki, często wybiera się na wycieczki rowerowe oraz uprawia jogę.

Alicja Knitter
Alicja Knitter

Pielęgniarka

Pielęgniarka, z wieloletnim stażem pracy, głównie w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im.L.Rydgiera (gabinet zabiegowy, poradnia ortopedyczna). Lubi wycieczki rowerowe, filmy obyczajowe i książki historyczne.


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.