Rehabilitacja ma na celu przywrócenie sprawności fizycznej, ruchowej, możliwości powrotu do pracy oraz do normalnego, aktywnego życia. Rehabilitacja może być potrzebna z wielu powodów m.in. choroby, przebytych urazów, kontuzji, długotrwałych schorzeń. Jest nieodzownym elementem całego procesu leczenia pacjenta.

JOPA Clinic dysponuje różnorodnym sprzętem potrzebnym do leczenia i rehabilitacji, oferuje m.in.: falę uderzeniową, masaż pneumatyczny, laser wysokoenergetyczny, ultradźwięki, laseroterapię, elektroterapię, pole magnetyczne, krioterapię na zimne powietrze. Fizjoterapeuci mają do dyspozycji nowoczesne stoły rehabilitacyjne, podoskopy, podoskaner i różnorodny sprzęt wspomagający rehabilitację.

Nasi fizjoterapeuci są wykwalifikowanym zespołem. Posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Regularnie się szkolą u terapeutów z kraju i z zagranicy. Pacjenci mogą liczyć na pomoc w każdej sferze, gdyż każdy z fizjoterapeutów specjalizuje się w określonej dziedzinie.


  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1

Fizjoterapeuci

Monika Bielicka-Dąbrowska
monika bielicka

Koordynator ds. Fizjoterapii, fizjoterapeutka, absolwentka UMK w Toruniu CM w Bydgoszczy, uczestniczka wielu kursów i szkoleń rehabilitacyjnych. Zajmuje się głównie terapią w chorobach kręgosłupa  (stany po zabiegach operacyjnych, dyskopatie), stawu kolanowego, ręki, stawu skokowego.


Michał Paśniewski
michal pasniewski

Fizjoterapeuta, absolwent Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK Toruń, specjalizuje się w terapii manualnej i leczeniu manualnym różnych schorzeń pacjentów. Ma dużą wiedzę w tym zakresie zdobytą na wielu kursach i szkoleniach, u wykładowców o międzynarodowej randze. Pracował z osobami o różnych możliwościach ruchowych, od osób niepełnosprawnych po osoby zawodowo uprawiające sport.

Natalia Więckowska
natalia wieckowska

Fizjoterapeutka, trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz AWF Poznań ze specjalizacją "Fizjoterapia w sporcie". Doświadczenie zbierała od najmłodszych lat trenując akrobatykę sportową, a następnie lekkoatletykę. W pracy z pacjentami skupia się na prewencji urazów, treningu funkcjonalnym i medycznym, oraz jak najszybszym powrocie do pełnej sprawności fizycznej po kontuzjach, wykorzystując techniki m. in. terapii manualnej wg standardów IFOMPT, FDM i igłoterapii.

Swoje umiejętności szybkiego stawiania na nogi po urazach narządu ruchu oraz prowadzenia treningów funkcjonalnych i motorycznych doskonali współpracując z jednym z toruńskich klubów piłkarskich.

W podejściu do pacjenta oprócz wyeliminowania istniejącego problemu, zawsze stara się wprowadzać elementy prewencji przed kolejnymi urazami. Pomaga również w osiąganiu jak najlepszych wyników w treningu sportowym.

Cezary Górski
cezary gorski

Fizjoterapeuta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz AWF. Jego celem, poprzez wykorzystanie złożonej diagnostyki funkcjonalnej, jest zlokalizowanie pierwotnej przyczyny dolegliwości. Całościowe spojrzenie i pracę z pacjentem umożliwia mu zarówno ugruntowana wiedza z zakresu anatomii oraz biomechaniki człowieka. Wykorzystuje wielu metod terapeutycznych, m.in. Kinetic Control, PNF, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe czy terapię manualną.






Natalia Wilczyńska
Natalia Wilczynska

Fizjoterapeutka, absolwentka AWF we Wrocławiu. Wyznając przekonanie, że organizm człowieka stanowi jedność, do Pacjenta podchodzi holistycznie oceniając wpływ problemu na organizm i szukając rozwiązania również poza strefą bólową. Z zainteresowaniem i empatią skupia się na rozmowie z Pacjentem aby dokładnie poznać jego styl życia, co pozwala jej wdrożyć jak najlepsze metody działania. W swojej pracy wykorzystuje techniki terapii manualnej, terapii mięśniowo-powięziowej oraz kinesiotaping. Nieustannie poszerza swoją wiedzę regularnie uczestnicząc w szkoleniach fizjoterapeutycznych, również tych z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej.

Agata Stankiewicz
Agata Stankiewicz

Fizjoterapeutka, absolwentka AWFiS w Gdańsku oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją uwagę poświęca głównie fizjoterapii ortopedycznej i sportowej. Doświadczenie w pracy ze sportowcami zdobywała pracując w klubie ekstraklasy koszykarek „Energa Toruń”. W pracy z pacjentem wykorzystuje techniki terapii manualnej, terapii mięśniowo-powięziowej, pinoterapii oraz suchego igłowania. Dodatkowo skupia się na treningu funkcjonalnym by przywrócić sprawność pacjentom po zabiegach chirurgicznych czy urazach.

Patrycja Mańczyk
Patrycja Mańczyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Ukończyła również kurs trenera personalnego. W pracy z pacjentami wykorzystuje przede wszystkim techniki mięśniowo-powięziowe. Wykonuje również igłoterapię. Nieustannie poszerza swoją wiedzę regularnie uczestnicząc w szkoleniach fizjoterapeutycznych.
Spełnia się przede wszystkim pomagając pacjentom ortopedycznym. Wykonuje również masaż leczniczy, także masaż głowy i szyi Kobido. Współpracuje z jednym z toruńskich młodzieżowych klubów piłkarskich.

Paulina Karpińska
Paulina Karpińska

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych. W swojej pracy stosuje terapię manualną Kaltenborn-Evjenth Concept. Wspomaga się również technikami mięśniowo-powięziowymi. Stawia na ciągły rozwój uczestnicząc w licznych kursach fizjoterapeutycznych. Kieruje się dewizą- „człowiek stworzony jest do ruchu”, dlatego w swojej pracy podkreśla rolę aktywności fizycznej. Czas wolny poświęca na treningi siłowe i aktywny odpoczynek na powietrzu.

Michał Masternak
Michał Masternak

Fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego. Ukończył studia na Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Uczestniczył w wielu szkoleniach m.in. z zakresu diagnostyki funkcjonalnej i treningu siłowego i motorycznego. W swojej pracy wykorzystuje techniki terapii manualnej, masażu leczniczego oraz kinesiotapingu dążąc do łączenia ich z treningiem medycznym. Szczególną uwagę przywiązuje do zebrania szczegółowych informacji dotyczących stanu zdrowia, nawyków i stylu życia pacjenta, co ma przełożenie na dobór skutecznej formy postępowania fizjoterapeutycznego.
Współpracuje z 3-ligową toruńską drużyną siatkarek. Od 2023 roku jest trenerem przygotowania motorycznego w drużynie ekstraklasy siatkówki kobiet.


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.