Slide background

REJESTRACJA

tel. +48 56 30 67 500

tel. +48 600 200 090, +48 600 100 936

Dla Ciebie i Twojej rodziny

Slide background

REJESTRACJA

tel. +48 56 30 67 500

tel. +48 600 200 090, +48 600 100 936

Slide background

ŻYCIE CODZIENNE

diagnozujemy i leczymy urazy, złamania i skręcenia, walczymy z bólem

Slide background

PO URAZACH

pomagamy wrócić do sprawności ruchowej po kontuzjach, urazach, operacjach

JOPA Clinic to placówka medyczna w Toruniu specjalizująca się w przywracaniu sprawności ruchowej zarówno osób aktywnie żyjących, jak i tych po urazach, czy też z dysfunkcjami, kontuzjami przewlekłymi, a także osób starszych, ze schorzeniami i chorobami charakterystycznymi dla drugiej połowy życia, które jednak chcą być aktywne i sprawne bez względu na wiek.

JOPA Clinic ma w swej ofercie specjalistyczne usługi medyczne głównie z zakresu ortopedii i rehabilitacji, ale u nas każdy pacjent znajdzie również pomoc lekarzy i specjalistów chirurgii, chirurgii naczyniowej, neurochirurgii, urologii, neurologii, reumatologii, fizykoterapii i radiologii USG.

Opiekujemy się pacjentem na każdym etapie jego kłopotów ze zdrowiem, począwszy od diagnostyki, poprzez konsultacje i zabiegi, aż po rehabilitację i powrót do sprawności. Oferujemy leczenie specjalistycznym sprzętem: fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, masaż pneumatyczny, krioterapia miejscowa, bierny i wspomagany ruch ciągły, pole magnetyczne, ultradźwięki itp.

Naszymi klientami są sportowcy na każdym etapie kariery, ale również osoby  aktywnie uprawiające różne formy rekreacji. Diagnozujemy i leczymy dzieci w przypadkach wad postawy, ale i różnych urazów czy dysfunkcji. Pomagamy rozwiązać problemu zdrowotne rozpędzonym w swym zawodowym życiu osobom w wieku średnim i powrócić do sprawności tym z drugiej połowy swego życia.

emg2EMG pomocne w diagnozowaniu

Często zdarza się, że pacjenci przez lata słyszą, że drętwienia ręki są związane ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa szyjnego i często tak jest, ale nierzadko wykonanie badania EMG, pozwala na zmianę postępowania leczniczego i znaczące złagodzenie objawów choroby. To właśnie badanie EMG odgrywa szczególną rolę.

Czytaj więcej »»

 

bioderkaBadanie USG bioderek dzieci

To ważne, aby w pierwszych 4 miesiącach życia dziecka wykonać profilaktyczne badanie ortopedyczne wraz z USG stawów biodrowych, ponieważ nieprawidłowo rozpoznana i leczona dysplazja stawów biodrowych może doprowadzić do deformacji stawu, która uniemożliwia dziecku prawidłowe chodzenie. Badanie takie znajdziesz w JOPA Clinic.

Czytaj więcej »»

 

Powrót do sprawności po urazie, chorobie, zabiegu czy nawet najprostszym skręceniu możliwy jest tylko poprzez połączenie procesu leczenia z dobrą rehabilitacją. Mamy zespół specjalistów i nowoczesny sprzęt

W JOPA Clinic do dyspozycji pacjentów jest w pełni wyposażonych w nowoczesny sprzęt 8 sal do rehabilitacji i fizjoterapii. Znajdują się tu m.in.:

  • ESWT – fala uderzeniowa
  • HILT – laser wysokoenergetyczny
  • BOA – masaż pneumatyczny
  • Krioterapia na zimne powietrze
  • CPM – bierny i wspomagany ruch ciągły
  • Ultradźwięki
  • Laseroterapia
  • Elektroterapia
  • Pole magnetyczne

Nasi fizjoterapeuci to młodzi, zdolni i doświadczeni specjaliści, szkolący się na bieżąco na kursach, warsztatach, seminariach organizowanych przez renomowane ośrodki.

 

REHABILITACJA

Powrót do sprawności po urazie, chorobie, zabiegu czy nawet najprostszym skręceniu możliwy jest tylko poprzez połączenie procesu leczenia z dobrą rehabilitacją. Mamy zespół specjalistów i nowoczesny sprzęt...

 

czytaj więcej
 

DIAGNOSTYKA

Dobre zdiagnozowanie przyczyn schorzenia, choroby, urazu, dysfunkcji pozwala na pra- widłowe i skuteczne leczenie. Mamy doświadczonych w tym zakresie specjalistów oraz ...


 

czytaj więcej

Nasi fizjoterapeuci mają do dyspozycji nowoczesne stoły rehabilitacyjne, podoskopy, podoskaner i różnorodny sprzęt wspomagający rehabilitację.

JOPA Clinic - sprzęt medyczny
JOPA Clinic - sprzęt medyczny
DSC 9736a
JOPA Clinic - sprzęt medyczny

Partnerstwa sportowe

kolano1Jeżeli bolą kolana

Jeżeli dokuczają ci bóle kolan, dolegliwości nasilają się podczas chodzenia po schodach, a ból nasila się i coraz bardziej ogranicza twoje aktywności, to trzeba coś z tym zrobić...

Czytaj więcej »»

 

Tri-Concept to wygodny i nowoczesny system terapii do samodzielnej pracy z ciałem. Przywraca prawidłową funkcję w tkankach, poprawia ich elastyczność i mobilność. Tri-Concept działa autoterapeutyczne. Przyda się osobom przebywającym długotrwale w pozycjach statycznych i podlegającym różnym przeciążeniom np. praca stojąca, długotrwała pozycja siedząca, intensywna praca fizyczna, biurowa oraz sportowcom.

Czytaj więcej »»