Slide background

REJESTRACJA

tel. +48 56 30 67 500

tel. +48 600 200 090, +48 600 100 936

Dla Ciebie i Twojej rodziny

JOPA CLINIC
Slide background

SALA TRENINGOWO-REHABILITACYJNA

powrót do sprawności, poprawa kondycji

Slide background

REHABILITACJA ORTOPEDYCZNA

przeciążeniowe, pourazowe

Zwalczamy zespoły bólowe

Slide background

REHABILITACJA DZIECIĘCA

zajmujemy się rehabilitacją wcześniaków, noworodków oraz dzieci
od wieku niemowlęcego do wczesnoszkolnego

Slide background

ZABIEGI OPERACYJNE

w komfortowych warunkach

Profesjonalne leczenie

Slide background

TERAPIA TKANEK GŁĘBOKICH

rozciąganie i rozluźnianie tkanek

Poprawa funkcji mięśni, ukrwienia,

JOPA Clinic to prywatna placówka medyczna zapewniająca kompleksowe podejście do dbałości o zdrowie i sprawność ruchową. Obejmujemy specjalistyczną opieką pacjentów począwszy od diagnostyki, poprzez konsultacje lekarskie i zabiegi, aż po rehabilitację i zajęcia na sali treningowo – rehabilitacyjnej.

W ofercie posiadamy specjalistyczne usługi medyczne z zakresu ortopedii, rehabilitacji i fizykoterapii. Każdy pacjent znajdzie również pomoc lekarzy i specjalistów chirurgii, neurochirurgii, urologii, neurologii, reumatologii, radiologii, USG oraz badań EMG. Zapewniamy również możliwość konsultacji u psychologa sportu i dietetyka.

Pomagamy osobom w każdym wieku, bez względu na tryb życia jaki prowadzą. Wyspecjalizowana kadra diagnozuje i leczy między innymi wady postawy, urazy oraz inne dysfunkcje. Współpracują z nami specjaliści zajmujący się pacjentami począwszy od wieku noworodkowego, aż do osób w wieku podeszłym.

Naszymi pacjentami są również sportowcy na każdym etapie kariery. Zarówno zawodowcy, jak i amatorzy uprawiający różne formy rekreacji mogą liczyć na profesjonalną opiekę.

W ramach zabiegów fizykoterapeutycznych pacjenci mają możliwość wspomagania procesu leczenia przy pomocy nowoczesnego sprzętu:

  • fala uderzeniowa,
  • laser wysokoenergetyczny,
  • masaż pneumatyczny,
  • krioterapia miejscowa,
  • bierny i wspomagany ruch ciągły,
  • pole magnetyczne,
  • ultradźwięki.

 

JOPA TO MY - jesteśmy dla Was

fotoSkręcenie stawu kolanowego to kontuzja występująca zazwyczaj u osób aktywnych. Dotyka zarówno zawodowców jak i tych uprawiających sport amatorsko. Ryzyko jej wystąpienia zwiększa się w trakcie czynności wymagających dużego obciążenia kończyny dolnej w połączeniu z dynamicznymi ruchami zgięcia stawu kolanowego i rotacji podudzia.Uraz ten powstaje zwykle, na skutek zadziałania siły zewnętrznej na kolano np.w trakcie uderzenia ze strony innej osoby ale także w wyniku nagłych zatrzymań i zmiany kierunku biegu..

Czytaj więcej »»

 

fotoZabiegi operacyjne

Z satysfakcją informujemy, że podjęliśmy współpracę z NZOZ RODZINA w Inowrocławiu. Dzięki temu, będziecie mieli Państwo możliwość skorzystania z naszej nowej oferty - KOMERCYJNYCH ZABIEGÓW OPERACYJNYCH.

Na początek - ORTOPEDIA!
Kwalifikacje do zabiegu oraz omówienie szczegółów postępowania odbywać się będą podczas wizyty ortopedycznej w naszej placówce.

Czytaj więcej »»

 

foto

Pogłębienie lordozy lędźwiowej

Kręgosłup charakteryzują naturalne krzywizny: wygięcie w przód – lordoza oraz wygięcie ku tyłowi – kifoza. Mieszczące się w przyjętych normach spełniają bardzo ważną rolę, przede wszystkim służą poprawnemu przenoszeniu sił działających na stawy i mięśnie, tak aby były one rozłożone jak najbardziej równomiernie, dając nam pełną swobodę ruchu i nie prowokując lokalnych przeciążeń i w konsekwencji – bólu.

Czytaj więcej »»

 


 

FITS

Wady postawy, skoliozy, wady klatki piersiowej oraz choroba Scheuermanna wymagają indywi- dualnie dobranej terapii. Jedną z wykorzystywanych metod dedykowaną dorosłym i dzieciom od 4 r.ż. jest Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz - FITS.

czytaj więcej
 

TRENING MENTALNY

Trening mentalny jest procesem wspierającym zawodnika w osiągnięciu maksymalnej efektywności podczas zawodów i treningów oraz w dążeniu do harmonii psychicznej. Koncen- tracja, panowanie nad emocjami, radzenie sobie ze stresem, wyznaczanie celów, relaksacja.

czytaj więcej
 

REHABILITACJA DZIECIĘCA

W JOPA Clinic zajmujemy się rehabilitacją wcześniaków, noworodków oraz dzieci od wieku niemowlęcego do wczesno- szkolnego. Nasz doświadczony fizjoterapeuta profesjonalnie oceni rozwój motoryczny dziecka...

czytaj więcej
 

ZABIEGI
OPERACYJNE

Jopa Clinic oferuje możliwość skorzystania z zabiegów operacyjnych przeprowadzanych w NZOZ Rodzina w Inowrocławiu. Dzięki temu zapewniamy naszym Pacjentom profesjonalne i komfortowe warunki leczenia operacyjnego.

czytaj więcej

Nasi partnerzy


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.