Slide background

REJESTRACJA

tel. +48 56 30 67 500

tel. +48 600 200 090, +48 600 100 936

Dla Ciebie i Twojej rodziny

Slide background

PAKIET NARCIARZ

zanim przypniesz narty, przygotuj się na stok

Slide background

REJESTRACJA

tel. +48 56 30 67 500

tel. +48 600 200 090, +48 600 100 936

Slide background

PAKIET NARCIARZ

Narciarskie przygotowanie do sezonu

Slide background

ŻYCIE CODZIENNE

diagnozujemy i leczymy urazy, złamania i skręcenia, walczymy z bólem

Slide background

PO URAZACH

pomagamy wrócić do sprawności ruchowej po kontuzjach, urazach, operacjach

JOPA Clinic to placówka medyczna w Toruniu specjalizująca się w przywracaniu sprawności ruchowej zarówno osób aktywnie żyjących, jak i tych po urazach, czy też z dysfunkcjami, kontuzjami przewlekłymi, a także osób starszych, ze schorzeniami i chorobami charakterystycznymi dla drugiej połowy życia, które jednak chcą być aktywne i sprawne bez względu na wiek.

JOPA Clinic ma w swej ofercie specjalistyczne usługi medyczne głównie z zakresu ortopedii i rehabilitacji, ale u nas każdy pacjent znajdzie również pomoc lekarzy i specjalistów chirurgii, chirurgii naczyniowej, neurochirurgii, urologii, neurologii, reumatologii, fizykoterapii i radiologii USG.

Opiekujemy się pacjentem na każdym etapie jego kłopotów ze zdrowiem, począwszy od diagnostyki, poprzez konsultacje i zabiegi, aż po rehabilitację i powrót do sprawności. Oferujemy leczenie specjalistycznym sprzętem: fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, masaż pneumatyczny, krioterapia miejscowa, bierny i wspomagany ruch ciągły, pole magnetyczne, ultradźwięki itp.

Naszymi klientami są sportowcy na każdym etapie kariery, ale również osoby  aktywnie uprawiające różne formy rekreacji. Diagnozujemy i leczymy dzieci w przypadkach wad postawy, ale i różnych urazów czy dysfunkcji. Pomagamy rozwiązać problemu zdrowotne rozpędzonym w swym zawodowym życiu osobom w wieku średnim i powrócić do sprawności tym z drugiej połowy swego życia.

narciarz1Zanim przypniesz narty!

Na stokach narciarskich startuje sezon narciarski, a okoliczne pagórki czekają już w pełnej gotowości na możliwość naśnieżania. A to oznacza, że za chwilę przypniemy narty i ruszymy w dół. Żeby jednak było miło, przyjemnie i bezpiecznie radzimy przygotować się do sezonu chociażby w podstawowym zakresie.

Czytaj więcej »»

 

wojciech krzeminskijakub bojanczyk Zespół lekarzy JOPA Clinic rozbudowuje się

W grudniu, dołączyli kolejni lekarze. Są to Jakub Bojańczyk, lekarz ortopeda, traumatolog w trakcie specjalizacji oraz Wojciech Krzemiński lekarz w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.

Czytaj więcej »»

 

tomasz masZespół ortopedów powiększa się

Do zespołu ortopedów JOPA Clinic w grudniu dołączył Tomasz Mas, lekarz ortopeda-traumatolog w trakcie specjalizacji. Doktor Mas specjalizuje się w ultrasonograficznym obrazowaniu narządu ruchu, interesuje się artroskopią stawów, leczy urazy dorosłych i dzieci.

Czytaj więcej »»

 

endoprotezaPo wszczepieniu endoprotezy

Bardzo często pacjenci borykają się z dolegliwościami bólowymi stawów biodrowych i kolanowych. W niektórych przypadkach stosując terapię manualną, odpowiednio dobrane ćwiczenia oraz zabiegi fizykoterapeutyczne można odroczyć zabieg wszczepienia endoprotezy. Kiedy jednak lekarz stwierdzi poważne zmiany w tych stawach, zaleca leczenie operacyjne czyli endoprotezoplastyke stawu.

Czytaj więcej »»

 

Powrót do sprawności po urazie, chorobie, zabiegu czy nawet najprostszym skręceniu możliwy jest tylko poprzez połączenie procesu leczenia z dobrą rehabilitacją. Mamy zespół specjalistów i nowoczesny sprzęt

W JOPA Clinic do dyspozycji pacjentów jest w pełni wyposażonych w nowoczesny sprzęt 8 sal do rehabilitacji i fizjoterapii. Znajdują się tu m.in.:

  • ESWT – fala uderzeniowa
  • HILT – laser wysokoenergetyczny
  • BOA – masaż pneumatyczny
  • Krioterapia na zimne powietrze
  • CPM – bierny i wspomagany ruch ciągły
  • Ultradźwięki
  • Laseroterapia
  • Elektroterapia
  • Pole magnetyczne

Nasi fizjoterapeuci to młodzi, zdolni i doświadczeni specjaliści, szkolący się na bieżąco na kursach, warsztatach, seminariach organizowanych przez renomowane ośrodki.

 

REHABILITACJA

Powrót do sprawności po urazie, chorobie, zabiegu czy nawet najprostszym skręceniu możliwy jest tylko poprzez połączenie procesu leczenia z dobrą rehabilitacją. Mamy zespół specjalistów i nowoczesny sprzęt...

 

czytaj więcej
 

DIAGNOSTYKA

Dobre zdiagnozowanie przyczyn schorzenia, choroby, urazu, dysfunkcji pozwala na pra- widłowe i skuteczne leczenie. Mamy doświadczonych w tym zakresie specjalistów oraz ...


 

czytaj więcej

Nasi fizjoterapeuci mają do dyspozycji nowoczesne stoły rehabilitacyjne, podoskopy, podoskaner i różnorodny sprzęt wspomagający rehabilitację.

JOPA Clinic - sprzęt medyczny
JOPA Clinic - sprzęt medyczny
DSC 9736a
JOPA Clinic - sprzęt medyczny

Partnerstwa sportowe

drJaworowska2Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Ortopedia jak każda dziedzina medycyny ciągle się rozwija, poszukuje nowych metod leczenia. W ostat-nich latach coraz większe zastosowanie w leczeniu schorzeń narządu ruchu znajduje autologiczne osocze bogatopłytkowe (PRP). Jak sama nazwa wskazuje jest to wyizolowana część naszej własnej krwi. Poprzez proces odwirowania uzyskujemy koncentrat płytek krwi i czynniki wzrostu niezbędne podczas regeneracji uszkodzonych tkanek.

Czytaj więcej »»

 

Tri-Concept to wygodny i nowoczesny system terapii do samodzielnej pracy z ciałem. Przywraca prawidłową funkcję w tkankach, poprawia ich elastyczność i mobilność. Tri-Concept działa autoterapeutyczne. Przyda się osobom przebywającym długotrwale w pozycjach statycznych i podlegającym różnym przeciążeniom np. praca stojąca, długotrwała pozycja siedząca, intensywna praca fizyczna, biurowa oraz sportowcom.

Czytaj więcej »»


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.