Slide background

REJESTRACJA

tel. +48 56 30 67 500

tel. +48 600 200 090, +48 600 100 936

Dla Ciebie i Twojej rodziny

JOPA CLINIC
Slide background

SALA TRENINGOWO-REHABILITACYJNA

powrót do sprawności, poprawa kondycji

Slide background

REHABILITACJA ORTOPEDYCZNA

przeciążeniowe, pourazowe

Zwalczamy zespoły bólowe

Slide background

ZABIEGI OPERACYJNE

w komfortowych warunkach

Profesjonalne leczenie

Slide background

TERAPIA TKANEK GŁĘBOKICH

rozciąganie i rozluźnianie tkanek

Poprawa funkcji mięśni, ukrwienia,

JOPA Clinic to prywatna placówka medyczna zapewniająca kompleksowe podejście do dbałości o zdrowie i sprawność ruchową. Obejmujemy specjalistyczną opieką pacjentów począwszy od diagnostyki, poprzez konsultacje lekarskie i zabiegi, aż po rehabilitację i zajęcia na sali treningowo – rehabilitacyjnej.

W ofercie posiadamy specjalistyczne usługi medyczne z zakresu ortopedii, rehabilitacji i fizykoterapii. Każdy pacjent znajdzie również pomoc lekarzy i specjalistów chirurgii, neurochirurgii, urologii, neurologii, reumatologii, radiologii, USG oraz badań EMG. Zapewniamy również możliwość konsultacji u psychologa sportu i dietetyka.

Pomagamy osobom w każdym wieku, bez względu na tryb życia jaki prowadzą. Wyspecjalizowana kadra diagnozuje i leczy między innymi wady postawy, urazy oraz inne dysfunkcje. Współpracują z nami specjaliści zajmujący się pacjentami począwszy od wieku noworodkowego, aż do osób w wieku podeszłym.

Naszymi pacjentami są również sportowcy na każdym etapie kariery. Zarówno zawodowcy, jak i amatorzy uprawiający różne formy rekreacji mogą liczyć na profesjonalną opiekę.

W ramach zabiegów fizykoterapeutycznych pacjenci mają możliwość wspomagania procesu leczenia przy pomocy nowoczesnego sprzętu:

  • fala uderzeniowa,
  • laser wysokoenergetyczny,
  • masaż pneumatyczny,
  • krioterapia miejscowa,
  • bierny i wspomagany ruch ciągły,
  • pole magnetyczne,
  • ultradźwięki.

 

JOPA TO MY - jesteśmy dla Was

foto

Nowy fizjoterapeuta w JOPA Clinic – Michał Masternak 😊

Fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego. Ukończył studia na Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Uczestniczył w wielu szkoleniach m.in. z zakresu diagnostyki funkcjonalnej i treningu siłowego i motorycznego. W swojej pracy wykorzystuje techniki terapii manualnej, masażu leczniczego oraz kinesiotapingu dążąc do łączenia ich z treningiem medycznym. Szczególną uwagę przywiązuje do zebrania szczegółowych informacji dotyczących stanu zdrowia, nawyków i stylu życia pacjenta, co ma przełożenie na dobór skutecznej formy postępowania fizjoterapeutycznego.

Czytaj więcej »»

 

foto

Nowy fizjoterapeuta w JOPA Clinic – Paulina Karpińska

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych. W swojej pracy stosuje terapię manualną Kaltenborn-Evjenth Concept. Wspomaga się również technikami mięśniowo-powięziowymi. Stawia na ciągły rozwój uczestnicząc w licznych kursach fizjoterapeutycznych.

Czytaj więcej »»

 

 

foto

Nowy fizjoterapeuta w JOPA Clinic – Patrycja Mańczyk 😊

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Ukończyła również kurs trenera personalnego. W pracy z pacjentami wykorzystuje przede wszystkim techniki mięśniowo-powięziowe. Wykonuje również igłoterapię. Spełnia się przede wszystkim pomagając pacjentom ortopedycznym. Wykonuje również masaż leczniczy, także masaż głowy i szyi Kobido.

Czytaj więcej »»

 


 

Rehabilitacja ortopedyczna

Zajmujemy się rehabilitacją ortopedyczną w wielu różnych aspektach. Zespół terapeutów zajmie się rehabilitacją, wszelkiego rodzaju stanami przeciążeniowymi czy zwyrod- nieniowymi narządu ruchu czy rehabilitacją po urazach.

czytaj więcej
 

TRENING MENTALNY

Trening mentalny jest procesem wspierającym zawodnika w osiągnięciu maksymalnej efektywności podczas zawodów i treningów oraz w dążeniu do harmonii psychicznej. Koncen- tracja, panowanie nad emocjami, radzenie sobie ze stresem, wyznaczanie celów, relaksacja.

czytaj więcej
 

PODOsmart

Podążając w JOPA Clinic za innowacyjną technologią poszerzamy swoją ofertę o ANALIZĘ CHODU I BIEGU w warunkach naturalnych przy użyciu stacji PODOSmart.


czytaj więcej
 

ZABIEGI
OPERACYJNE

Jopa Clinic oferuje możliwość skorzystania z zabiegów operacyjnych przeprowadzanych w NZOZ Rodzina w Inowrocławiu. Dzięki temu zapewniamy naszym Pacjentom profesjonalne i komfortowe warunki leczenia operacyjnego.

czytaj więcej

Nasi partnerzy


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.