Slide background

REJESTRACJA

tel. +48 56 30 67 500

tel. +48 600 200 090, +48 600 100 936

Dla Ciebie i Twojej rodziny

Slide background

REJESTRACJA

tel. +48 56 30 67 500

tel. +48 600 200 090, +48 600 100 936

Slide background

ŻYCIE CODZIENNE

diagnozujemy i leczymy urazy, złamania i skręcenia, walczymy z bólem

Slide background

NA SPORTOWO

wspieramy budowanie formy, poprawiamy wydolność, leczymy urazy i kontuzje

Slide background

PO URAZACH

pomagamy wrócić do sprawności ruchowej po kontuzjach, urazach, operacjach

Slide background

W PEWNYM WIEKU

leczymy zwyrodnienia i dysfunkcje, pomagamy usunąć przyczyny bólu

JOPA Clinic to placówka medyczna w Toruniu specjalizująca się w przywracaniu sprawności ruchowej zarówno osób aktywnie żyjących, jak i tych po urazach, czy też z dysfunkcjami, kontuzjami przewlekłymi, a także osób starszych, ze schorzeniami i chorobami charakterystycznymi dla drugiej połowy życia, które jednak chcą być aktywne i sprawne bez względu na wiek.

JOPA Clinic ma w swej ofercie specjalistyczne usługi medyczne głównie z zakresu ortopedii i rehabilitacji, ale u nas każdy pacjent znajdzie również pomoc lekarzy i specjalistów chirurgii, chirurgii naczyniowej, neurochirurgii, urologii, neurologii, reumatologii, fizykoterapii i radiologii USG.

Opiekujemy się pacjentem na każdym etapie jego kłopotów ze zdrowiem, począwszy od diagnostyki, poprzez konsultacje i zabiegi, aż po rehabilitację i powrót do sprawności. Oferujemy leczenie specjalistycznym sprzętem: fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, masaż pneumatyczny, krioterapia miejscowa, bierny i wspomagany ruch ciągły, pole magnetyczne, ultradźwięki itp.

Naszymi klientami są sportowcy na każdym etapie kariery, ale również osoby  aktywnie uprawiające różne formy rekreacji. Diagnozujemy i leczymy dzieci w przypadkach wad postawy, ale i różnych urazów czy dysfunkcji. Pomagamy rozwiązać problemu zdrowotne rozpędzonym w swym zawodowym życiu osobom w wieku średnim i powrócić do sprawności tym z drugiej połowy swego życia.

drAGolinskaRatunek na bóle głowy

Farmakoterapia przewlekłej migreny jest trudna i często kończy się niepowodzeniem, dlatego tak istotne jest dobre rozpoznanie i dobór odpowiednich leków. Teraz dostępna jest nowoczesna metoda leczenia migreny - toksyną botulinową.

Czytaj więcej »»

Powrót do sprawności po urazie, chorobie, zabiegu czy nawet najprostszym skręceniu możliwy jest tylko poprzez połączenie procesu leczenia z dobrą rehabilitacją. Mamy zespół specjalistów i nowoczesny sprzęt

W JOPA Clinic do dyspozycji pacjentów jest w pełni wyposażonych w nowoczesny sprzęt 8 sal do rehabilitacji i fizjoterapii. Znajdują się tu m.in.:

  • ESWT – fala uderzeniowa
  • HILT – laser wysokoenergetyczny
  • BOA – masaż pneumatyczny
  • Krioterapia na zimne powietrze
  • CPM – bierny i wspomagany ruch ciągły
  • Ultradźwięki
  • Laseroterapia
  • Elektroterapia
  • Pole magnetyczne

Nasi fizjoterapeuci to młodzi, zdolni i doświadczeni specjaliści, szkolący się na bieżąco na kursach, warsztatach, seminariach organizowanych przez renomowane ośrodki.

 

REHABILITACJA

Powrót do sprawności po urazie, chorobie, zabiegu czy nawet najprostszym skręceniu możliwy jest tylko poprzez połączenie procesu leczenia z dobrą rehabilitacją. Mamy zespół specjalistów i nowoczesny sprzęt...

 

czytaj więcej
 

DIAGNOSTYKA

Dobre zdiagnozowanie przyczyn schorzenia, choroby, urazu, dysfunkcji pozwala na pra- widłowe i skuteczne leczenie. Mamy doświadczonych w tym zakresie specjalistów oraz ...


 

czytaj więcej

Nasi fizjoterapeuci mają do dyspozycji nowoczesne stoły rehabilitacyjne, podoskopy, podoskaner i różnorodny sprzęt wspomagający rehabilitację.

JOPA Clinic - sprzęt medyczny
JOPA Clinic - sprzęt medyczny
DSC 9736a
JOPA Clinic - sprzęt medyczny

Partnerstwa sportowe

drRFajdekChirurgia naczyniowa to nie cuda, to skuteczne leczenie

Chirurgia naczyniowa - chirurgia naczyń żylnych i tętniczych. Zajmując się  jedną z nich, nie można zapominać o istnieniu drugiej. Czym jest tak naprawdę? Jak jest istotna i z jakimi problemami możemy zgłosić się do chirurga naczyniowego?

Czytaj więcej »»

Tri-Concept to wygodny i nowoczesny system terapii do samodzielnej pracy z ciałem. Przywraca prawidłową funkcję w tkankach, poprawia ich elastyczność i mobilność. Tri-Concept działa autoterapeutyczne. Przyda się osobom przebywającym długotrwale w pozycjach statycznych i podlegającym różnym przeciążeniom np. praca stojąca, długotrwała pozycja siedząca, intensywna praca fizyczna, biurowa oraz sportowcom.

Czytaj więcej »»


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.