Slide background

REJESTRACJA

tel. +48 56 30 67 500

tel. +48 600 200 090, +48 600 100 936

Dla Ciebie i Twojej rodziny

JOPA CLINIC
Slide background

SALA TRENINGOWO-REHABILITACYJNA

powrót do sprawności, poprawa kondycji

Slide background

REHABILITACJA ORTOPEDYCZNA

przeciążeniowe, pourazowe

Zwalczamy zespoły bólowe

Slide background

REHABILITACJA DZIECIĘCA

zajmujemy się rehabilitacją wcześniaków, noworodków oraz dzieci
od wieku niemowlęcego do wczesnoszkolnego

Slide background

ZABIEGI OPERACYJNE

w komfortowych warunkach

Profesjonalne leczenie

Slide background

TERAPIA TKANEK GŁĘBOKICH

rozciąganie i rozluźnianie tkanek

Poprawa funkcji mięśni, ukrwienia,

JOPA Clinic to prywatna placówka medyczna zapewniająca kompleksowe podejście do dbałości o zdrowie i sprawność ruchową. Obejmujemy specjalistyczną opieką pacjentów począwszy od diagnostyki, poprzez konsultacje lekarskie i zabiegi, aż po rehabilitację i zajęcia na sali treningowo – rehabilitacyjnej.

W ofercie posiadamy specjalistyczne usługi medyczne z zakresu ortopedii, rehabilitacji i fizykoterapii. Każdy pacjent znajdzie również pomoc lekarzy i specjalistów chirurgii, neurochirurgii, urologii, neurologii, reumatologii, radiologii, USG oraz badań EMG. Zapewniamy również możliwość konsultacji u psychologa sportu i dietetyka.

Pomagamy osobom w każdym wieku, bez względu na tryb życia jaki prowadzą. Wyspecjalizowana kadra diagnozuje i leczy między innymi wady postawy, urazy oraz inne dysfunkcje. Współpracują z nami specjaliści zajmujący się pacjentami począwszy od wieku noworodkowego, aż do osób w wieku podeszłym.

Naszymi pacjentami są również sportowcy na każdym etapie kariery. Zarówno zawodowcy, jak i amatorzy uprawiający różne formy rekreacji mogą liczyć na profesjonalną opiekę.

W ramach zabiegów fizykoterapeutycznych pacjenci mają możliwość wspomagania procesu leczenia przy pomocy nowoczesnego sprzętu:

  • fala uderzeniowa,
  • laser wysokoenergetyczny,
  • masaż pneumatyczny,
  • krioterapia miejscowa,
  • bierny i wspomagany ruch ciągły,
  • pole magnetyczne,
  • ultradźwięki.

 

JOPA TO MY - jesteśmy dla Was

foto

Fizjoterapia

Fizjoterapia to dziedzina medycyny zajmująca się przywracaniem, rozwijaniem oraz utrzymywaniem zdrowia i kondycji fizycznej człowieka na jak najlepszym poziomie, a także działaniem prewencyjnym.

W jej skład wchodzi fizykoterapia, kinezyterapia, masaż i terapia manualna.

Czytaj więcej »»

 

fotoDolegliwości bólowe, ograniczenie ruchomości oraz przeskakiwanie żuchwy z objawami akustycznymi stanowią triadę zaburzeń czynnościowych stawów skroniowo-żuchwowych. Ich budowa umożliwia duże zdolności biomechaniczne, również dzięki obecności krążka stawowego.
Często dochodzi jednak do zaburzenia jego prawidłowej funkcji, co skutkuje trzaskami podczas otwierania i zamykania ust.

Czytaj więcej »»

 

foto

Natalia Wilczyńska – fizjoterapeutka, absolwentka AWF we Wrocławiu.

Wyznając przekonanie, że organizm człowieka stanowi jedność, do Pacjenta podchodzi holistycznie, oceniając wpływ problemu na organizm i szukając rozwiązania również poza strefą bólową.

Z zainteresowaniem i empatią skupia się na rozmowie z Pacjentem aby dokładnie poznać jego styl życia, co pozwala jej wdrożyć jak najlepsze metody działania..

Czytaj więcej »»

 


 

Rehabilitacja ortopedyczna

Zajmujemy się rehabilitacją ortopedyczną w wielu różnych aspektach. Zespół terapeutów zajmie się rehabilitacją, wszelkiego rodzaju stanami przeciążeniowymi czy zwyrod- nieniowymi narządu ruchu czy rehabilitacją po urazach.

czytaj więcej
 

TRENING MENTALNY

Trening mentalny jest procesem wspierającym zawodnika w osiągnięciu maksymalnej efektywności podczas zawodów i treningów oraz w dążeniu do harmonii psychicznej. Koncen- tracja, panowanie nad emocjami, radzenie sobie ze stresem, wyznaczanie celów, relaksacja.

czytaj więcej
 

PODOsmart

Podążając w JOPA Clinic za innowacyjną technologią poszerzamy swoją ofertę o ANALIZĘ CHODU I BIEGU w warunkach naturalnych przy użyciu stacji PODOSmart.


czytaj więcej
 

ZABIEGI
OPERACYJNE

Jopa Clinic oferuje możliwość skorzystania z zabiegów operacyjnych przeprowadzanych w NZOZ Rodzina w Inowrocławiu. Dzięki temu zapewniamy naszym Pacjentom profesjonalne i komfortowe warunki leczenia operacyjnego.

czytaj więcej

Nasi partnerzy


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.