fitfight2Chcesz poprawić kondycję w ciekawy sposób? Mamy coś dla Ciebie!

W JOPA Clinic możesz skorzystać z oferty treningowej:

Fit Fight to zajęcia, na których oprócz znanych ćwiczeń fizycznych wprowadziliśmy elementy sztuk walki. Jest to trening wytrzymałościowo-interwałowy w trakcie, którego wykorzystuje się uderzenia oraz kopnięcia.

Taki rodzaj aktywności poprawi Twoją:

  • dynamikę,
  • szybkość reagowania,
  • koordynację,
  • zwiększy pewność siebie.

Fit Fight to trening cardio, który dzięki wysokiej intensywności jest skuteczny w spalaniu tkanki tłuszczowej.

Jak wygląda trening?

fitfight3Trening rozpoczyna się dynamiczną rozgrzewką wykonywaną w celu podniesienia temperatury ciała i przygotowania organizmu do wysiłku. W jej skład wchodzą różnego rodzaju wymachy, podskoki oraz markowane ciosy w powietrze. Intensywność dostosowana jest do osoby trenującej.

Następnie przechodzimy do nauki podstawowych uderzeń i kopnięć, a także ćwiczeń na tarczach. Na koniec treningu wykonujemy ćwiczenia oddechowe, wyciszające nasz organizm.

W trakcie zajęć korzystamy ze sprzętu takiego jak: tarcze, łapy do uderzeń, gumy oporowe czy hantle.

Podczas zajęć skupiamy się na technice oraz szybkości ciosów. Uczymy się odpowiedniej pracy nóg, tułowia, skrętów ciała, aby nasze uderzenia i kopnięcia były silne i skuteczne. Poprawiamy kondycję, wzmacniamy ciało, pracujemy nad gibkością i zwinnością. Bardzo istotna jest również kontrola oddechu, ważne by nie wstrzymywać go w trakcie treningu.

Fit Fight w JOPA Clinic jest rodzajem treningu medycznego skierowany do osób, które chcą pracować nad swoim zdrowiem w sposób inny niż dotychczas. Poprzez wykonywane ćwiczenia zwiększamy sprawność, zakresy ruchomości stawów kończyn górnych i dolnych oraz wydolność tlenową. Poprawa jakości oddychania pomaga w lepszej adaptacji wysiłku fizycznego.


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.