Rehabilitacja ma na celu przywrócenie sprawności fizycznej, ruchowej, możliwości powrotu do pracy oraz do normalnego, aktywnego życia. Rehabilitacja może być potrzebna z wielu powodów m.in. choroby, przebytych urazów, kontuzji, długotrwałych schorzeń. Jest nieodzownym elementem całego procesu leczenia pacjenta.

JOPA Clinic dysponuje różnorodnym sprzętem potrzebnym do leczenia i rehabilitacji, oferuje m.in.: falę uderzeniową, masaż pneumatyczny, laser wysokoenergetyczny, ultradźwięki, laseroterapię, elektroterapię, pole magnetyczne, krioterapię na zimne powietrze. Fizjoterapeuci mają do dyspozycji nowoczesne stoły rehabilitacyjne, podoskopy, podoskaner i różnorodny sprzęt wspomagający rehabilitację.

Nasi fizjoterapeuci są wykwalifikowanym zespołem. Posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Regularnie się szkolą u terapeutów z kraju i z zagranicy. Pacjenci mogą liczyć na pomoc w każdej sferze, gdyż każdy z fizjoterapeutów specjalizuje się w określonej dziedzinie.


  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1
  • Rehabilitacja1

Fizjoterapeuci

Monika Bielicka-Dąbrowska
monika bielicka

Fizjoterapeutka specjalizująca się w tkankach miękkich, kręgosłupie, stawach obwodowych.

Michał Paśniewski
michal pasniewski

Fizjoterapeuta specjalizujący się w tkankach miękkich, stawach obwodowych, kręgosłupie.

Anna Wakulewicz-Zakrzewska
anna wakulewicz

Fizjoterapeutka specjalizująca się w stawach obwodowych, skoliozach, strukturach powięziowych.

Natalia Więckowska
natalia wieckowska

Fizjoterapeutka specjalizująca się w tkankach miękkich, kręgosłupie, stawach obwodowych.

Michał Wszelaki
michal wszelaki

Fizjoterapeuta specjalizujący się w barkach i kręgosłupie.

Piotr Matejuk
piotr matejuk

Fizjoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W swojej terapii z pacjentami wykorzystuje umiejętności zdobyte podczas studiów oraz praktyk. Bierze udziału w licznych konferencji, warsztatach i szkoleniach m.in.: PNF - Proprioceptive Neuromuscular Facilitation (M. Knott Concept), ICF - International Classification of Functioning, Disability and Health, Igłoterapia sucha, FDM - Fascial Distortion Model, warsztaty osteopatyczne czy nowoczesne technologie w leczeniu osób po udarze mózgu.

Katarzyna Komorek
katarzyna komorek

Fizjoterapeutka, certyfikowany terapeuta metody NDT – Bobath oraz PNF. Od wielu lat zaangażowana w pracę dziećmi, szczególnie niemowlętami. Uważa, że rehabilitacja powinna opierać się holistycznym podejściu do dziecka oceniając jego rozwój psychomotoryczny. Kocha dzieci i jest w stanie poświecić się pracy z nimi bezgranicznie.


Karolina Klimkiewicz-Wszelaki
karolina klimkiewicz wszelaki

Magister Fizjoterapii, certyfikowany terapeuta Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego oraz francuskiej szkoły terapii dna miednicy EIRPP. Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej kobiet oraz w fizjoterapii urologicznej mężczyzn. W swojej pracy do terapii z pacjentem oraz diagnostyki funkcjonalnej wykorzystuje USG Sonofeedback oraz EMG Biofeedback.

Cezary Górski
cezary gorski

Fizjoterapeuta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz AWF. Jego celem, poprzez wykorzystanie złożonej diagnostyki funkcjonalnej, jest zlokalizowanie pierwotnej przyczyny dolegliwości. Całościowe spojrzenie i pracę z pacjentem umożliwia mu zarówno ugruntowana wiedza z zakresu anatomii oraz biomechaniki człowieka. Wykorzystuje wielu metod terapeutycznych, m.in. Kinetic Control, PNF, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe czy terapię manualną.

Zuzanna Chalecka
zuzanna chalecka

Fizjoterapeutka, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Interesuje się fizjoterapią uroginekologiczną. Jest też instruktorem odnowy biologicznej.

Miłośniczka sportów walki oraz zdrowego stylu życia. Od 2005 roku trenuje Karate Kyokushin jednocześnie pełniąc rolę instruktora. W wolnym czasie zajmuje się haftem krzyżykowym.


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.