Rehabilitacja ma na celu przywrócenie sprawności fizycznej, ruchowej, możliwości powrotu do pracy oraz do normalnego, aktywnego życia. Rehabilitacja może być potrzebna z wielu powodów m.in. choroby, przebytych urazów, kontuzji, długotrwałych schorzeń. Jest nieodzownym elementem całego procesu leczenia pacjenta.

JOPA Clinic dysponuje różnorodnym sprzętem potrzebnym do leczenia i rehabilitacji, oferuje m.in.: falę uderzeniową, masaż pneumatyczny, laser wysokoenergetyczny, ultradźwięki, laseroterapię, elektroterapię, pole magnetyczne, krioterapię na zimne powietrze. Fizjoterapeuci mają do dyspozycji nowoczesne stoły rehabilitacyjne, podoskopy, podoskaner i różnorodny sprzęt wspomagający rehabilitację.

Nasi fizjoterapeuci są wykwalifikowanym zespołem. Posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Regularnie się szkolą u terapeutów z kraju i z zagranicy. Pacjenci mogą liczyć na pomoc w każdej sferze, gdyż każdy z fizjoterapeutów specjalizuje się w określonej dziedzinie.


 

Fizjoterapeuci

Monika Bielicka-Dąbrowska
monika bielicka

Fizjoterapeutka specjalizująca się w tkankach miękkich, kręgosłupie, stawach obwodowych.

Michał Paśniewski
michal pasniewski

Fizjoterapeuta specjalizujący się w tkankach miękkich, stawach obwodowych, kręgosłupie.

Roksana Piekarska-Kozłowska
roksana piekarska kozlowska2

Fizjoterapeutka specjalizująca się w stawach kolanowych, skokowych, biodrowych, barkowych i kręgosłupie.

Anna Wakulewicz-Zakrzewska
anna wakulewicz

Fizjoterapeutka specjalizująca się w stawach obwodowych, skoliozach, strukturach powięziowych.

Natalia Więckowska
natalia wieckowska

Fizjoterapeutka specjalizująca się w tkankach miękkich, kręgosłupie, stawach obwodowych.

Michał Wszelaki
michal wszelaki

Fizjoterapeuta specjalizujący się w barkach i kręgosłupie.

Zuzanna Kopacz
zuzanna kopacz

Fizjoterapeutka, która w swojej pracy wykorzystuje m.in. terapię manualną wg. Kaltenborna-Evjentha, która zajmuje się zaburzeniami w układzie kostno-mięśniowym. Dba również o wspomaganie wczesnego rozwoju dziecka oraz uczy rodziców prawidłowej pielęgnacji noworodka.
Piotr Matejuk
piotr matejuk

Fizjoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W swojej terapii z pacjentami wykorzystuje umiejętności zdobyte podczas studiów oraz praktyk. Bierze udziału w licznych konferencji, warsztatach i szkoleniach m.in.: PNF - Proprioceptive Neuromuscular Facilitation (M. Knott Concept), ICF - International Classification of Functioning, Disability and Health, Igłoterapia sucha, FDM - Fascial Distortion Model, warsztaty osteopatyczne czy nowoczesne technologie w leczeniu osób po udarze mózgu.

Katarzyna Komorek
katarzyna komorek

Fizjoterapeutka, certyfikowany terapeuta metody NDT – Bobath oraz PNF. Od wielu lat zaangażowana w pracę dziećmi, szczególnie niemowlętami. Uważa, że rehabilitacja powinna opierać się holistycznym podejściu do dziecka oceniając jego rozwój psychomotoryczny. Kocha dzieci i jest w stanie poświecić się pracy z nimi bezgranicznie.

Karolina Klimkiewicz-Wszelaki
karolina klimkiewicz wszelaki

Magister Fizjoterapii, certyfikowany terapeuta Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego oraz francuskiej szkoły terapii dna miednicy EIRPP. Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej kobiet oraz w fizjoterapii urologicznej mężczyzn. W swojej pracy do terapii z pacjentem oraz diagnostyki funkcjonalnej wykorzystuje USG Sonofeedback oraz EMG Biofeedback.


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.