Rehabilitacja ma na celu przywrócenie sprawności fizycznej, ruchowej, możliwości powrotu do pracy oraz do normalnego, aktywnego życia. Rehabilitacja może być potrzebna z wielu powodów m.in. choroby, przebytych urazów, kontuzji, długotrwałych schorzeń. Jest nieodzownym elementem całego procesu leczenia pacjenta.

JOPA Clinic dysponuje różnorodnym sprzętem potrzebnym do leczenia i rehabilitacji, oferuje m.in.: falę uderzeniową, masaż pneumatyczny, laser wysokoenergetyczny, ultradźwięki, laseroterapię, elektroterapię, pole magnetyczne, krioterapię na zimne powietrze. Fizjoterapeuci mają do dyspozycji nowoczesne stoły rehabilitacyjne, podoskopy, podoskaner i różnorodny sprzęt wspomagający rehabilitację.

Nasi fizjoterapeuci są wykwalifikowanym zespołem. Posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Regularnie się szkolą u terapeutów z kraju i z zagranicy. Pacjenci mogą liczyć na pomoc w każdej sferze, gdyż każdy z fizjoterapeutów specjalizuje się w określonej dziedzinie.


 

Fizjoterapeuci

Natalia Antkowiak
natalia antkowiak

Fizjoterapeutka, pracująca w oparciu o metody neurofizjologiczne (m.in. PNF) i metody leczenia zaburzeń powięziowych (m.in. model pracy FDM).

Monika Bielicka-Dąbrowska
monika bielicka

Fizjoterapeutka specjalizująca się w tkankach miękkich, kręgosłupie, stawach obwodowych.

Dawid Listecki
dawid listecki

Fizjoterapeuta specjalizujący się w tkankach miękkich, kręgosłupie, stawach obwodowych.

Michał Paśniewski
michal pasniewski

Fizjoterapeuta specjalizujący się w tkankach miękkich, stawach obwodowych, kręgosłupie.

Roksana Piekarska-Kozłowska
roksana piekarska kozlowska2

Fizjoterapeutka specjalizująca się w stawach kolanowych, skokowych, biodrowych, barkowych i kręgosłupie.

Anna Wakulewicz-Zakrzewska
anna wakulewicz

Fizjoterapeutka specjalizująca się w stawach obwodowych, skoliozach, strukturach powięziowych.

Natalia Więckowska
natalia wieckowska

Fizjoterapeutka specjalizująca się w tkankach miękkich, kręgosłupie, stawach obwodowych.

Michał Wszelaki
michal wszelaki

Fizjoterapeuta specjalizujący się w barkach i kręgosłupie.

Zuzanna Kopacz
zuzanna kopacz

Fizjoterapeutka, która w swojej pracy wykorzystuje m.in. terapię manualną wg. Kaltenborna-Evjentha, która zajmuje się zaburzeniami w układzie kostno-mięśniowym. Dba również o wspomaganie wczesnego rozwoju dziecka oraz uczy rodziców prawidłowej pielęgnacji noworodka.Piotr Kacprowicz
piotr kacprowicz2

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny. Od wielu lat pracuje jako trener odnowy i fizjoterapeuta sportowy z najlepszymi sportowcami i drużynami, w tym: Energa Toruń - ekstraklasa koszykówki żeńskiej oraz olimpijska para łyżwiarzy figurowych - Spodyriev&Kaliszek. Specjalizuje się w rehabilitacji urazów sportowych, igłoterapii, tapingu, leczeniu stanów bólowych i przeciążeniowych stawów obwodowych, terapii manualnej i masażu sportowym.


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.