Pakiet NARCIARZ – zanim przypniesz narty

Za chwilę przypniesz narty i ruszysz w dół. Żeby jednak było miło, przyjemnie i bezpiecznie  radzimy przygotować się do sezonu chociażby w podstawowym zakresie

Sprawdź co możesz

Podstawą przygotowań narciarskich jest kondycja i wytrzymałość, bo przeciążenia na stoku bywają duże. Zatem zadbajmy o siebie tak jak dbamy o sprzęt czy strój narciarski. Rozwiązaniem jest indywidualny trening pod okiem fizjoterapeutów JOPA Clinic, który należy poprzedzić analizą możliwości narciarza.

narciarz2


Oferujemy pakiety narciarskie:

Poziom 1:

Treningi przedwyjazdowe muszą być dopasowane do potrzeb i planów  urlopowych, ale także do możliwości indywidualnych. Oczywiście z uwzględnieniem aktualnego stanu zdrowia. Trenerzy JOPA proponują sprawdzenie formy za pomocą testu FMS oraz analizy uzupełniającej, po której wiadomo będzie, które z elementów poprawić. Następnie zaprezentują zestaw ćwiczeń rozgrzewkowych do samodzielnej realizacji.

Koszt: 150 zł za pełną wizytę

Umów się: tel. 600 100 090

Jeżeli uznasz, że to za mało, możesz skorzystać z wyższych pakietów – 3 lub 5 razowej wizyty w naszej sali treningowej, gdzie pod okiem fizjoterapeuty-trenera przygotujesz się do sezonu.

Poziom 2:

Trzykrotny, za każdym razem godzinny trening w Sali ćwiczeń JOPA Clinic, uwzględniający zdiagnozowane wcześniej możliwości narciarza. Trening jest indywidualny i odbywa się przy udziale i pod okiem fizjoterapeuty, trenera.

Koszt: 330 zł za 3 treningi

Umów się: tel. 600 100 090

Jeżeli uznasz, że to za mało, możesz skorzystać z wyższego pakietu – 5 razowej wizyty w naszej sali treningowej, gdzie pod okiem fizjoterapeuty-trenera przygotujesz się do sezonu.

Poziom 3:

Pięciokrotny, za każdym razem godzinny trening w Sali ćwiczeń JOPA Clinic, uwzględniający zdiagnozowane wcześniej możliwości narciarza i wyniki uzyskiwane w czasie pierwszych treningów. Trening jest indywidualny i odbywa się przy udziale i pod okiem fizjoterapeuty, trenera.

Koszt: 550 zł za 5 treningów

Umów się: tel. 600 100 090


Porady dla narciarzy


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.