3kroki logoPrezentujemy kompleksowe podejście do dbałości o zdrowie i sprawność ruchową, które możesz zrealizować przy pomocy lekarzy, fizjoterapeutów i trenerów JOPA Clinic. To trzy kroki, które pozwolą Ci dotrzeć do celu – wrócić do zdrowia i sprawności.

3kroki foto

3 kroki z JOPA Clinic

Ideą tego programu jest pomoc pacjentom na każdym etapie zmagania się z chorobą, kontuzją, dysfunkcją, zarówno gdy trzeba leczyć, rehabilitować jak i wrócić do treningu. To właśnie na potrzeby takiego kompleksowego podejścia do pacjenta JOPA Clinic dysponuje zespołem lekarzy w kilkunastu specjalizacjach. Wsparciem są fizjoterapeuci z różnych dziedzin oraz dobrze wyposażona część rehabilitacyjna. Została otwarta nowa część placówki: sala treningowo-rehabilitacyjna z odpowiednio dobranym sprzętem. Dzięki temu sprzętowi i naszym specjalistom możesz zrealizować trzeci krok, pozwalający dotrzeć Ci do upragnionego celu – sprawności ruchowej.

Kiedy ulegniesz kontuzji, zachorujesz, dopadnie Cię jakaś dysfunkcja ruchowa, najważniejsza myśl to zdiagnozować i wyleczyć. Robisz więc ten pierwszy krok. JOPA Clinic daje wszelkie możliwości do zbadania, postawienia diagnozy i leczenia.

Kiedy już wyleczysz chore miejsce, zaleczysz kontuzję, pojawi się potrzeba rehabilitacji. Wtedy możesz się zdecydować na powrót do podstawowej sprawności. Robisz drugi krok i korzystasz z oferty rehabilitacyjnej JOPA Clinic.

Gdy czujesz się już w miarę dobrze, to zaczynasz marzyć o powrocie do aktywnego życia. Chcesz biegać, jeździć rowerem, na nartach, czy uprawiać nordic walking, ponownie trenować i startować. Nie chodzi Ci jednak o zwykłą siłownię czy salę fitness. Jesteś przecież po kontuzji i leczeniu, dlatego ćwiczenia powinny odbywać się pod opieką fizjoterapeuty / trenera. Potrzebny jest Ci zatem trzeci krok, czyli program „3 KROKI z JOPA Clinic”.

Uwaga:

Zajęcia na Sali treningowo – rehabilitacyjnej odbywają się wyłącznie po wcześniejszej konsultacji z fizjoterapeutą / trenerem JOPA Clinic. Regulamin funkcjonowania  Sali treningowo-rehabilitacyjnej dostępny jest w rejestracji JOPA Clinic. 

1
3
6
7

Fizjoterapeuci i trenerzy

Michał Wszelaki
michal wszelaki

Fizjoterapeuta, trener personalny, trener przygotowania sportowego oraz wykładowca na kursach trenerskich. Pomaga pacjentom i podopiecznym powrócić do zdrowia po przebytych kontuzjach, wypracować pożądaną sylwetkę, albo  poprawić wyniki sportowe w różnych dyscyplinach. Wspomaga także osoby, które chcą wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia, zdrowo, skutecznie i bezpiecznie rehabilituje pacjentów po przebytych chorobach, kontuzjach, urazach. Absolwent BSW na kierunku fizjoterapia, ukończone kursy masażu tkanek głębokich oraz FDM.

Instruktor rekreacji ruchowej: ćwiczenia siłowe i fitness, trener personalny Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness.

Ukończony roczny cykl szkoleń dotyczący wiedzy z zakresu sportów sylwetkowych Muscle IQ oraz Body Logistic System. Certyfikowany ekspert oceny FMS. W swojej pracy łączy szeroką wiedzę i umiejętności trenera oraz fizjoterapeuty oparte przede wszystkim na znajomości anatomii i fizjologii ciała człowieka. Traktuje podopiecznych holistycznie i kompleksowo, co gwarantuje pożądane efekty. Fascynuje się sportami związanymi z sylwetką.

Natalia Więckowska
natalia wieckowska

Fizjoterapeutka, trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz AWF Poznań ze specjalizacją "Fizjoterapia w sporcie". Doświadczenie zbierała od najmłodszych lat trenując akrobatykę sportową, a następnie lekkoatletykę. W pracy z pacjentami skupia się na prewencji urazów, treningu funkcjonalnym i medycznym, oraz jak najszybszym powrocie do pełnej sprawności fizycznej po kontuzjach, wykorzystując techniki m. in. terapii manualnej wg standardów IFOMPT, FDM i igłoterapii.

Swoje umiejętności szybkiego stawiania na nogi po urazach narządu ruchu oraz prowadzenia treningów funkcjonalnych i motorycznych doskonali współpracując z jednym z toruńskich klubów piłkarskich.

W podejściu do pacjenta oprócz wyeliminowania istniejącego problemu, zawsze stara się wprowadzać elementy prewencji przed kolejnymi urazami. Pomaga również w osiąganiu jak najlepszych wyników w treningu sportowym.Małgorzata Adryjańczyk
malgorzata adryjanczyk

Trener, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Swoje bogate doświadczenie związane z aktywnością fizyczną zdobyła dzięki karierze zawodniczej najpierw w sportach sylwetkowych, a później w lekkoatletyce. Współpracowała z klubami fitness zarówno w Polsce jak i USA.

Czynne uprawianie sportu wykształciło w niej mnóstwo pozytywnych cech jak dyscyplina, wytrwałe dążenie do celu, systematyczność, silny charakter. Od 5 lat najlepsza zawodnicza Torunia w lekkoatletyce masters, a od 2019 roku również całego województwa kujawsko – pomorskiego. Ćwicząc samodzielnie, a także prowadząc treningi indywidualnie kładzie główny nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń.

 

Artur Lubiński
artur lubinski

Trener przygotowania motorycznego, trener personalny i masażysta. Absolwent Medycznej Szkoły w Toruniu. Obecnie student na kierunku Fizjoterapia. Doświadczenie zbierał od najmłodszych lat trenując judo, a następnie piłkę nożną i sporty siłowe. W swojej pracy skupia się na znalezieniu przyczyn powstałych dysfunkcji w obrębie narządu ruchu i prewencji urazów.

Stara się pomóc swoim pacjentom wrócić do pełnej sprawności w jak najszybszy sposób i bez towarzyszącego bólu. Stosuję metody z różnego rodzaju terapii tkanek miękkich i rozluźniania mięśniowo-powięziowego. Pomaga w osiąganiu jak najlepszych wyników w treningu sportowym. Stawia na holistyczny rozwój ciała oraz poprawienie podstawowych sprawności motorycznych jakimi są siła, wytrzymałość czy koordynacja. W pracy trenerskiej bardzo ceni sobie kontakt z ludźmi. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje.

Prywatnie miłośnik przyrody, lubiący podróżować. W wolnych chwilach jeździ na deskorolce, rowerze, uprawia jiu-jitsu i gra w piłkę nożną.

Michał Paśniewski
michal pasniewski

Fizjoterapeuta, absolwent Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK Toruń, specjalizuje się w terapii manualnej i leczeniu manualnym różnych schorzeń pacjentów. Ma dużą wiedzę w tym zakresie zdobytą na wielu kursach i szkoleniach, u wykładowców o międzynarodowej randze. Pracował z osobami o różnych możliwościach ruchowych, od osób niepełnosprawnych po osoby zawodowo uprawiające sport. Prywatnie jest pasjonatem wszystkiego, co jest związane z aktywnością ruchową.

Piotr Kacprowicz
piotr kacprowicz2

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny. Od wielu lat pracuje jako trener odnowy i fizjoterapeuta sportowy z najlepszymi sportowcami i drużynami, w tym: Energa Toruń - ekstraklasa koszykówki żeńskiej oraz olimpijska para łyżwiarzy figurowych - Spodyriev&Kaliszek. Specjalizuje się w rehabilitacji urazów sportowych, igłoterapii, tapingu, leczeniu stanów bólowych i przeciążeniowych stawów obwodowych, terapii manualnej i masażu sportowym.


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.