TRI-CONCEPT narodził się w głowach osób od zawsze związanych ze sportem. Jest to system specjalnie stworzony dla osób aktywnych fizycznie, którzy chcą trenować i osiągać swoje cele bez dolegliwości bólowych. Zawiera techniki  autoterapii, autoprofilaktyki, oraz automobilizacji.

System powstał dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z pacjentami: sportowcami różnych dyscyplin, osobami wykonującymi pracę w pozycji statycznej, oraz osobami wykonującymi ciężką pracę fizyczna.

W życiu codziennym nasze ciało narażone jest na przeciążenia. Każdego dnia napotykamy na przeszkody jakimi jest ból czy ograniczenie ruchomości w stawach. Zdarza się, że efekty które wypracowaliśmy na treningach zostają tylko mglistym wspomnieniem. Dzięki narzędziom, oraz wsparciu teoretycznym TRI-CONCEPT już nic Cię nie zatrzyma!

Przeciążenie jest mechanizmem powstającym w wyniku powtarzalności aktu ruchowego – dotyczy ono sportowców z różnych dyscyplin takich jak pływanie, bieganie, jazda rowerem, oraz w aktywnościach, w których występuje element uderzenia:  tenis, golf, siatkówka, boks itp.

Kolejną grupą osób narażonych na przeciążenie są osoby przebywające w  statycznej długotrwałej pozycji (praca siedząca „biurowa” lub długotrwała stojąca). Przeciążenie kształtuje się latami często nie dając żadnych objawów. Dlatego bardzo ważnym elementem jest przerwanie w odpowiednim czasie działanie negatywnego bodźca i przywrócenie prawidłowej funkcji tkanek.


Zmiany, które powstają podczas oddziaływania przeciążeń lub urazów, skutkują różnego rodzaju dolegliwościami takimi jak:

  • Ból o charakterze miejscowym, punktowym, kłującym, ciągnącym, powierzchownym.
  • Ograniczenia ruchomości w wyniku zablokowania tkanek, zmian kształtu tkanek w postaci przykurczu.
  • Miejscowe obrzęki powstałe na skutek zablokowania tkanek, które utrudniają przepływ płynów.

TRI-CONCEPT  przywraca utracone funkcje w tkankach, poprawia ich elastyczność, oraz mobilność.

Koncepcja jest również działaniem profilaktycznym!

Nie pozwól by ból Cię ograniczał. Gdy trenujesz potrzebujesz wyjątkowego wsparcia by polepszać swoje wyniki. Zrób to mądrze! Zadbaj o siebie zanim poczujesz dyskomfort.

Zaufaj grupie specjalistów, którzy w prosty i szybki sposób wprowadzą Twoją sprawność fizyczną na najwyższy poziom!

Po więcej informacji zapraszamy na https://triconcept.pl


Nasza strona www używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.